Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit szokott írni az orvos?

Kinek mit szokott írni az orvos?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak piros a torka, meg is van duzzadva, dokinő fenistil cseppet és calcimuskot írt rá napi 3x!Ennek ellenére nem javul, sőt egyre többször köhög ugatósan.Voltunk már kórházba kruppal-másfél hónapja!Nem akarok visszakerülni.Akinek volt hasonlója írjon, hogy nekik mi használt!Még csak tegnap és ma adtam neki ezeket +magamtól sinupret cseppet, azt ma este kihányta a kajával együtt!Mit adjak neki, h ne legyen rosszabb.Úgy félek.Hallani, ahogy nehezebben is nyeli le a nyálát mivel be van dagadva a torka.Múltkor hörgött is mint aki 16éve cigizik, most nem,csak a torkával van gond.
2010. ápr. 1. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a stodal szirup vált be.Ez homeos,tehát először felerősíti a tüneteket,majd csökkenti!A calcimusc jó,adjad Neki!A sinupret is klassz!!!!Sok folyadék mézzel!Jobbulást:)
2010. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is megpróbálta a fenistilt és calci,uscot, hozzá sinecod-ot, köhögésre. Sajnos nem vált be, amardt az antibiotikum. A homeósoktól sem lett jobb, egy hét után sem:(
2010. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A stodal szerintem csak száraz köhögésre jó.Amint irod ugatósan akkor valószinüleg neketek ez van.Legutobbi köhögésünk több,mint 2hétig tartott.Elöszőr Stodált kapott,majd váladékos köhögésre változott és akkor Amroxolt irtak.
2010. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt én lányom is most volt beteg,kruppgyanú miatt 3 homeos bogyót kapott:euspongia officinalis 9ch,sambucus nigra 9ch,aconitum napellus 15ch-ezekből naponta 4*5 golyócskát kapott,Rectodelt kúpot is írt ki a doktornő,azt mondta ha gond lenne(befullad) akkor adjak neki egy felet(nektek ilye van otthon?) ,de ezt csak receptre lehet kapni,plusz antibiotikum,ambroxol q,calcimusc,cetirizine cseppek,c-vitamin.A rectodelt kúp kivételével ezeket kapta,ő is nagyon csúnyán köhögött,lázas volt 3 napig,1,5 hete ennek,de még mindig taknyol,a gyógyszereket 5 napig kapta.Szerencsére úgy tűnik h kislányom nem kruppos.
2010. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Prospan szirup+fenistil csepp . Az én lányom is kruppos.
2010. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm!Utolsótól kérdezem: Most szombaton (holnapután) lesz 1 éves.Már adhatom azt a szirupot neki amit írtál?Ti mennyi idősek vagytok?Minden megfázásnál előjön ez?
2010. ápr. 1. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mi most már 21 hónaposak vagyunk de 16 hónapos kora óta kapja. Kivétel nélkül nekünk mindig felsőléguti hurut a baj és ugató köhögés, ha nagyon rossz az állapota akkor fulladásos roham jön rá. Szerencsére kórházba még 1x sem került. Ügyeletes orvos ajánlotta ezt a szirupot és használ. Tudom még ajánlani ez a két spray-t. Nagyon jó, én 3 óra alatt rendbejöttem tőle. DM-ben és Rossmann-ban is kapható 1200 Ft.

ANTIFLUENZA Eukaliptusz-Borsosmenta-Kakukkfű:

[link]

VAGY:

[link]


Már ajánlottam egy másik anyukának is.

2010. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Echinacea tablettát harmadolva porítom, és teában vagy aloe vera gélben adom.

Ennyit adott a doki néni, és ettől helyre is jött 2 nap alatt.

(pici orrfolyás, kis köhögés, piros torok, 9 hónapos volt akkor)

2010. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Illóolajokkal 5-7 éves korig csak nagyon óvatosan!
2010. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia,milyen volt az éjszakátok,jobban van már a picur?
2010. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!