Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos nem látott ebben a...

Az orvos nem látott ebben a hónapban érésben lévő petét, felírt clostyt, most viszont már 2 napja késik, sose szokott. Jártatok így?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet tegnap, ami - lett 10es érzékenységűt. Nem akartam elkezdeni a clstyt úgy, hogy nem csinálok. Amúgy is késett 1 napja akkor.Egyébként napra pontosan jön meg 33napra. Mos meg késik. 18cn voltam dokinál. Petesejt 0, de nyálkahártya akkor 8mm volt. Létezik, hogy késői peteérés volt, és babás vagyok, csak még nem mutatja a teszt? Vagy azért nem jön időre mer nem volt peteérés? De eddig 10 hónapja akkor mért pontos? Így a gyógyszert se tudom kezdeni.
2010. febr. 27. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, hogy nincs peteérés, akkor sztem elhiheted neki. A 18cn-on azért késői peteérésnél is kellett volna valamit látnia. Sőt. Én csak azt nem értem, ha nem bizol az orvosodban, akkor miért nem keresel másikat. Attól, hogy nem volt peteérésed késhet is.
2010. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, hogy a doki nem látott peteérést, és mégis volt, a legtöbb ilyen esetről itt olvastam az oldalon. A doki is emberből van, ő is tévedhet. Szerintem várj még hétfőig, és csinálj új tesztet. Ha az is nega, akkor nézesd meg magad megint.

ҝ

2010. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Nem láttak, csak kicsi petéket. Később volt, és terhes is lettem, de a baba nem maradt meg. Úgyhogy igen, előfordulhat.

Azért ha továbbra sem jön meg, és a teszt is nega, fordulj dokihoz!

2010. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen a doki is ember. Nem arról van szó, hogy nem bízok az orvosban, csak nem értem mi történik.Az ovu teszt is jelzett, csak nem lett teljesen pozitív, tehát valami csak történt. Ami meg végképp fura, hogy napra pontos a mensim. Legalább is eddig az volt....

2010. febr. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!