Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 7napja késik a menstruáció...

Már 7napja késik a menstruációm. Ilyenkor milyen gyógyszert szokott adni az orvos, azért, hogy megjöjjön? Sajnos nem vagyok terhes, úgyhogy nem tudom miért késik ennyit. Meddig várjak még?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

- Ha még fiatal vagy, azért, mert még nem állt be a ciklusod;

- Stressz miatt;

- Hormonzavar miatt;

- Terhesség miatt;

- Szervi elváltozás miatt.

2009. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

21 éves leszek a nyáron, mindig rendszeresek szoktak lenni a ciklusaim, de mióta konkrétan próbálkozunk, azóta valahogy kezd minden összezavarodni:(.

Múlt hónapban kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem, de csak annyit mondott rá az orvos, hogy "nem vészes". Closttit kaptam, amit a 3. naptól kéne szednem, de valahogy nem akar megjönni.

2009. máj. 7. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
miből gondolod h nem vagy terhes??? teszteltél már???
2009. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma vettem egy tesztet, hogy hamarabb megjöjjön:). Ez nálunk már hagyomány:) :(.

Eddig mindig úgy volt, hogy ha késett 1-2 napot, akkor már teszteltem, persze negatívat, és teszt után mindig meg is jött. Gondoltam hát legyen, veszek egy olcsót, ne kerüljön drága pénzkidobásba...


Az előbb megcsináltam, és pozitív lett:)). Igaz az egyik csík halványabb, mint a másik, de azt olvastam a papírján, hogy ez nem baj, attól még pozitív az eredmény:).

Még most sem értem, hogy lehet pozitív ... fel sem tudom fogni:o :).

Gondolom nem tűnök túl lelkesnek, de ez csak azért van, mert még mindig nem merem elhinni:(. Félek, hogy csalódni fogok:'(, mint már annyiszor a negatív tesztek láttán.


Csak egy tesztet vettem, így legközelebb csak holnap tudok újat venni... majd megírom, hogy annak mi lett az eredménye:)


Kérlek szorítsatok, hogy az is pozitív legyen:)!

2009. máj. 8. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!