Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire szokott bejönni az...

Mennyire szokott bejönni az orvos jóslata? Mondott már másnak is ilyent az orvosa?

Figyelt kérdés

Kisfiam születésekor több ok miatt is császároztak. Kontrollon megkérdeztem, hogy mire számítsak a következő babánál. Azt mondta, hogy 95% az esély az újabb műtétre.

Mondtak már ilyent valakinek? Bejött?


2009. nov. 13. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,bejött.Már a 3. császárom lesz:)
2009. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Én még nem tudok sajátot mondani,de barátnőm napra pontosan 2 év különbséggel szült,elsőt császárral,ráadásul hosszanti vágással,mert a kiscsaj úgy gondolta betekeri magát a zsinórba és úgy megindult lefelé,hogy vissza kellett nyomni,aztán amikor a másik kiscsajjal teherbe esett azt mondták,hogy ez császár lesz,ahhoz képest igencsak természetesen szült:D


De amúgy ez olyan ok volt,hogy nah,szóval nem fordul elő egymás után ktszer,de ha neked az elsőnél nyomós érvek szóltak a császár mellett,akkor valszeg az is lesz:)

De ugye nem azért kérdezted mert szégyelled h császáros voltál?:O


Ada és Abigél:)

2009. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, én abszolút nem bánom, hogy így alakult. Szeretném a következő bébit is így szülni. Van az a mondás, hogy járt utat a járatlanért......

Amúgy ezek voltak a problémák: medence végű fekvés, nagy és hosszú baba, 2 hét túlhordás, nem tágultam semmit, császár előtt volt a méhszáj 3111. Azt mondta az orvos, hogy nagyon vastag a méhszáj, és ezért nem tágultam, ez a "probléma" pedig nem fog megoldódni.

2009. nov. 13. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem,akkor bizony készülj a császárra:s

Főleg,hogy nem tágultál semmit,szerintem felfogja ajánlani a doki a programozottat,szerintem...:S

De végülis nem rossz az,mert legalább nem fáj:)A végeredmény pedig így is úgy is tökéletes:)


Ada és Abi

2009. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azért lett a második is császár mert az elsőnél is alig tágultam. Meg is mondta a dokim amikor teherbe estem, hogy emiatt császároz.
2009. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi csajok.

Azt hiszem, így a legjobb, mert legalább tudom, hogy mire készüljek, mi vár rám. Az első császár nagyon váratlanul ért, nem voltam felkészülve rá.

De tényleg az eredmény a lényeg, és nekem van egy gyönyörűséges 14 hónapos kisfiam.


Ada, Neked sok sikert Abigél világra jöttéhez! Többször olvastam már a válaszaidat. Szorítok nektek!

2009. nov. 14. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!