Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó éjszakát tejpép vs sima...

Jó éjszakát tejpép vs sima tejpép vs sinlac vs szimpla szoptatás/tápszer? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés
Van akinél különösebb jótékony "hatás" volt megfigyelhető? Pontosan hogy és mi és melyik?:)
2016. márc. 6. 16:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, nyilván az éjszakai ébredésekről van szó.
2016. márc. 6. 16:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Kizárólag anyatejes babáim 5-6 hónapos korukban kezdtek ismét sokszor ébredni éjjel. Lefekvés előtt tejpépet (először simán, később jó éjszakátot) adtam nekik, és újra átaludták az éjszakát.
2016. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lefekvés előtt adtad neki, majd megszoptattad? Mennyit adtál nekik? És észrevettél különbséget a jóéjszakát és a sima tejpép között?
2016. márc. 6. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, lefekvés előtt adtam, majd megszoptattam. Annyit adtam, amennyit kértek, néhány hét alatt jutottunk el egy teljes adagig. 5-6 hónapos korukban még sima tejpépet kaptak, aztán volt, hogy jó éjszakák tejpépet, nem sok különbséget vettem észre.
2016. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem hogy mennyit adtál mert én még rendesen szoptatnám utána. Mármint nem szeretném hogy teljesen ezzel lajkon jól és utána ne szopja ki az egész tartalmat:)...
2016. márc. 6. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 hónaposan kezdett ébredni megint a jól alvó babám. Én akkor kezdtem a hozzátáplálást, hiába mondta a védőnő, hogy várjam meg a 6. hónapot. De én csak a sima Nestlé natúr tejpépet adtam neki. Habzsolta, tehát szerintem már éhezett. Amúgy szerintem ez elég pocsék, nem is ízesítik nagyon, úgyhogy ártani nem hiszem, hogy árt. De később sem evett meg másféle tejpépet.

Én kb. 6-kor megvacsoráztattam, aztán fürdés, és lefekvés előtt még megszoptattam, már nem tudom mennyit evett, de ez az esti rituálé része volt, enélkül nem aludt volna el.

2016. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják a Sinlac nem laktat jobban, mint a tápszer. Hát nem így tapasztalom. Én nem éjszakára adtam hanem délután 4 körül mert akkor bukik a fiam a legtöbbet és 3 óra múlva nagyon nem volt éhes de még 4 óra múlva se. Pont ezért nem tudom neki adni mert 8-kor már alszik, előtte enni kéne viszont az adagja helyett vagy 50 milit volt hajlandó elfogadni.

Nálunk nem az éhség az ok az éjszakai ébredésre szóval ebben nem tapasztaltam változást, a fiam nem eszik éjszaka (csak minden másért ébred de ez nem lényeges a kérdés szempontjából.)

2016. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyémek anyatejet kaptak (ikrek) enyémet plusz pótlásra cumisüvegből másét, 10 hetes koruk óta aludtak éjjel, nem keltek enni
2016. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!