Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a legnehezebb számotokra a...

Mi a legnehezebb számotokra a babagondozásban?

Figyelt kérdés
Az éjszakázások? A szoptatás? Tápszerkeverés? Mellfejés? Kialvatlanság? Esetleg más?

2016. jan. 21. 21:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Az altatás mert egy párszor minden törekvésem ellenére sírással végződik, nagyon nehezen alszik el a babám. A sétáltatás is, hasonló okok miatt.
2016. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
nekem az altatás volt nagyon nehéz..a babám sehogy nem votl hajlandó - ami módszer másoknak beválik (altatás, tologatás, ringatás stb) nálunk nem használt, a babám 2 hetes és 5 hónapos kora között 2*25 perceket aludt, azt is a cicimen...ennek már csak következménye volt a kialvatlanság és az azt követő fejési és szoptatási nehézségek...maga az altatás az, ami rajtam nagyon kifogott.
2016. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
mármint napközben aludt ennyit, éjjel ugyan aludt 8 órát, de mivel közte szopizott és mivel nekem alsó hangon 1,5 óra míg visszaalszom, egy átlag 24 órán belül én 4 órát aludtam heteken keresztül.
2016. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Utolsó: szoptatási nehézség alatt mit értesz? A kialvatlanságtól-stressztől apadni kezdett a tejed?
2016. jan. 21. 21:33
 5/30 A kérdező kommentje:
Első: nem lehet, hogy éberebb babád van és esetleg több "kifárasztásra" vágyik?
2016. jan. 21. 21:34
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az alvás/altatás volt a legnehezebb, volt idő, mikor úgy éreztem az egész nap altatással telik, mégis mindenki álmos és fáradt.
2016. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyedül a szoptatás volt nehéz, nem is ment, 3 hét után tápszeres lett a fiam. Őszintén mondom, onnantól minden könnyű volt, 8 hetes korától már átaludta az éjszakát, altatni sosem kellett. Viszont az a szoptatós 3 hét rossz emlék.
2016. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
szoptatási nehézség alatt azt értem, hogy eleve nem állt be nálam a kereslet kínálat, ezért fejnem kellett a szoptatások között, hogy estére legyen plusz egy adag mert már este nem tudott eleget enni (szaporítás ellenére sem, sajnos durva 10 napos lázzal indultunk és örülök hogy egyáltalán vissza tudtunk állni a kizárólagos szoptatásra)..viszont azokon a napokon amikor nem volt meg az 5-6 óra alvás, egyszerűen kínszenvedés volt másnap a fejés, szoptatás mert sokkal kevesebb volt a tejem.
2016. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Az altatás szintúgy.Mert a kialvatlanságom aztán mindenre kihat.Tehát egy pár hónapja nehéznek érzek most mindent.De az a durva ,hogy ha valami csodafolytán aludhatnék is pár órát ,már olyankor sem tudok csak felületesen.Hozzászoktam ,hogy mindig felébresztget a fiam.
2016. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Az hogy egyedül vagyok mert apa katona. Estére nagyon fáradt vagyok, de mindig fent van 3ig kb, és alszik 7ig. Onnantól kezdődik minden előről. Nagyon rossz alvó. :(
2016. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!