Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem fogadja el délelőtt...

Mért nem fogadja el délelőtt az ételt? Ugye semmi baja?

Figyelt kérdés

Reggelire piskótát kínálok neki tejjel ,vagy piskótát almával és teával vagy természetes joghurtot de azt sem kéri csak a cicit,délután fele kell neki de akkoris két db piskótát török össze és beáztatom tejbe,kinder tejszeletet is szokott enni

Szerintem nagyon keveset eszik bár a súlya elég nehéz,decemberbe mérték utoljára akkor volt 9050dkg 71cm már alig bírom fogni annyira nehéz

De még sem eszik sokat.



2016. febr. 17. 13:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

9hónapos

Persze eszik mást is ezeken kívül:húst,zöldséget,gyümit

2016. febr. 17. 13:23
 2/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2016. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi idős?
2016. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 9 hónaposan ekkora ne aggódj egy percet sem, majd eszik, ha éhes, nem fog éhen halni a kaja mellett, van bőven tartaléka a méreteiből ítélve.
2016. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A piskóta babapiskóta? Az elég cukros... Kinder tejszeletet sem adnék ennyi idős korban.

9 hónaposan a gyerkőcöm reggel és este szopott, ebédre főzeléket kapott, a köztes étkezések alkalmával (tízórai, uzsonna) pedig általában gyümölcs/túró/natúr joghurt/babakeksz valamelyik kombinációját, esetleg tejpépet uzsira.

2016. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Reggelire én mindig tápszert adok az enyémnek (sajna nincs tejem), mert olyankor éhes nagyon és nincs türelme más kajcsikhoz. 10 körül kap gyümölcsöt mert az hamar megemésztődik és ezért délben már megtudja enni amit épp főzök kaját. Uzsira kap ami épp van, zöldségek vagy joghurt satöbbi és este újra tápszer.

Szerintem semmi baj az evésetekkel. Hízik is szóval szerintem ne aggódj.

2016. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kinder tejszeletet én se adnék ennyi idősen, se ilyen nagyon cukros dolgokat, mert akkor lehet attól hízik ilyen jól de az nem egészséges. Próbáld egészséges etelekkel etetni. Az enyem utálja a bébiételeket,még a gyümölcsösoket is mert mind egyenízű xar, de amit én csinálok azt mindig megeszi boldogan.
2016. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

9 hónaposan piskóta meg tej? Meg Kinder tejszelet?

Te jó ég.

Én elég lazán vettem a dolgokat annó, de ilyeneket nem adtam volna neki. Mi lenne, ha a korának megfelelő ételekkel etetnéd?

Nem az étel mennyiségétől hízik, hanem a sok cukortól, szénhidráttól. AMire semmi szüksége.


Miért nem adsz túrót gyümölccsel pl? főzelékeket? Húsokat? sajtot?

2016. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A tej mindig több mint a piskóta,próbálom úgy csinálni h ne lehessen érezni a cukrot,nem adok neki egy egész kindert és nem mindennap kap,csak azért tüntettem fel pont azt mert azt szereti,lehetetlen h a cukortól hízna mert egy hónapja kapja max.a piskótát és nem kövér nem látszik meg rajta a súlya,egy éves babának felel meg a kinézete és a képességei
2016. febr. 17. 16:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Az enyém is szeretné a kinder tejszeletet de nem adok neki 1 évesen. Imádná a túrórudit, nem kap, felesleges. Imádja a gyümölcsöket, jó a zöldségeket nem annyira de mindent megeszik. Nem vagyok álszent, fog még enni sok ilyet ha nagyobb lesz de minek rontsam má el 1 evesen? Aztán pár hónap és mást se akarna enni csak csokik, meg nasik. Tudom én is hogy finomak, de csak 1x is nézz rá milyen összetevőket tartalmaz és annyira gejl édesek.
2016. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!