Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS Kislányom este lázas...

SOS Kislányom este lázas volt, és a széklete többb és lazább mint szokott lenni. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. két hete nekünk is volt valami hasonló, hasmenés lett belőle pár nap alatt, de nem vészesen. Ő is volt lázas is. Aztán utána jött a köhögés, és nátha. Én azért elvittem dokihoz, adott is beutalót széklet laborra, de szerencsére semmit nem mutattak ki, úgyhogy a doki megnyugtatott, hogy ez "csak" egy vírus volt, viszont a köhögést, meg a náthát egy másik vírus okozta. A kettőt egyszerre már nem tudta manóm legyűrni. Amúgy, a nátha és a köhögés még mindig tart, de persze már nem annyira, mint két hete. Mi bölcsibe járunk, mindent sz..t összeszed szegényem....
2010. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, szerintem nálunk is valamilyen vírus garázdálkodik, csak olyan ijesztő mert még nem volt soha hasmenése. És pont hétvégén, ünnepen...
2010. ápr. 2. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mennyi idős a lányod, bár én mindig elviszem orvoshoz ha lázas! Baja nem lesz tőle, maximum te is megnyugszol, hogy látta orvos! És valóban! Itt van az ünnepi hétvége, ha baj van, akkor az ügyeletre sem jobb menni, mint most az orvoshoz! Vidd!
2010. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ma nem rendel a dokink, amúgy 10 hónapos. És köszi!
2010. ápr. 2. 09:47
 5/5 A kérdező kommentje:
No elvittem a másik faluba ahol rendel, vírus, de nem vészes, Normafloret és Nurofent kel adnom neki.
2010. ápr. 2. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!