Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig a foga lehet a gond?

Még mindig a foga lehet a gond?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos. 6 foga van. Kb 1 hónapja nagyon sokszor felkel éjjel a cumiért. Van hogy 15-ször is megébred. De van mikor csak felsír é nem kll bemennem hozzá. Ha adok neki kúpot végigalussza az egész éjszakát. De tegnap nem adtam neki semmit és csak 3-szor volt fent. Nem tudom miért csinálhatja ezt. Amikor bujt ki a foga akkor max 3-4 napig tartott ez. De ez már kb 1 hónapja így megy. Mi lehet? Nektek is csinálta ezt? Kupot nem adhatok neki mindig.
2016. márc. 7. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
És ha kúp helyett ilyen gyógynövényes fogzásra való gélt kennél az ínyére?
2016. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először Dentinox-ot próbálok és ha az rövid időre megnyugtatja, majd újra felsír, akkor Nurofen-t kenek az ínyére, ami általában beválik és nincs szükség teljes adagra.
2016. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én gengigélt használunk. A fiam 11 hós és még mindig nem alussza végig az éjszakát, 4-5 óránként felébred és enni kér. Anyatejes. A tiéd mit eszik és mennyit, mert az is lehet, hogy csak szemplán éhes, vagy szomjas.
2016. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dentinoxot használtunk de az nem vált be nála. Tápszert eszik. Nem éhes mert akkor nem aludna vissza. Nem is eszi meg a teljes adagot vacsira. Meghagy kb 50 ml-t. Van amikor alvás után fél órával is felsír
2016. márc. 8. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Megirnad milyen kúp?
2016. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nurofen kup.
2016. márc. 11. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!