Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyos-Apos mikor jott eloszor...

Anyos-Apos mikor jott eloszor neglatogatni a babat? Es a sajat szuleid, rokonok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Anyósomék, szüleim, nagyszüleim, tesóm már a kórházban meglátogattak minket, illetve hazaérkezésünk után is az első napoktól kezdve jöttek, annál is inkább, mert anyósom és anyukám főzött ránk az első két hétben.

Távoli rokonaink gyakorlatilag nincsenek, a barátaink pedig 6 hét után jöttek.

2016. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
A szüleink (a páromé is) és a testvéreink még a kórházban meglátogattak. Miután hazamentünk, meglátogattak még a nagyszüleim is, nagyon örültem nekik. Igény szerint a anyumék és anyósomék is jöttek ha segítségre volt szükségünk. A rokonok, barátok hagytak nekünk 3-4 hetet és utána jöttek csak.
2016. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
aznap már a kórházban :D ott ugráltatták szegény csajszit, kb. fél óránként, hogy na jó ez az utolsó nézegetés:D
2016. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A saját szüleim és a keresztanyám már reggel a kórházban voltak (hajnali 4-kor született a fiunk), utána minden nap jöttek (volt, hogy többször is).A férjem nagymamája és keresztanyja szintén bejött a kórházba a 3. napon (ők 100 km-ről jöttek). Természetesen otthon is sűrűn jöttek a szüleim. Én örültem nekik, nem volt teher. Anyósom 3 hetesen nézte meg az unokáját és azóta sem, pedig már 4 éves lesz. Apósom sosem látta.
2016. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kórházba is jöttek, illetve aznap, amikor hazamehettünk. Akkor még nagybátyámék jöttek. Aztán szépen lassan jött mindenki, szinte minden nap volt vendégünk. Anyukám pár napot velünk is lakott, de szerencsére hamar belerázódtunk, így talán három éjszakát aludt nálunk. Egy hónaposvvolt a fiunk, amikor már ott alvó vendégeket is fogadtunk.
2016. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szüleim már a kórházban és utána anyu két hétig jött minden nap segíteni.

Anyósom három hét múlva jött el, pedig hivtuk többször.Apósom nincs.

2016. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lina63 ***** válasza:

Szüleim mikor szültem ott voltak (apum és férjem egy helyen dolgoznak és műszak után rohantak be, anyu és öcsém kisértek be, ami vicces volt, mert én simán be vezettem volna, de anyu nem hagyott és csak öcsémnek van jogsija).

Utána anyuék naponta bejöttek :)

Anyósom hivott, gratulált, meg mondta, hogy majd jönnek később, mert nem akar zavarni minket, meg pihenjek. Mondtam mikor megyünk haza kórházból, és másnap jöjjenek nyugodtan. Messze laknak amúgy jöttek volna ők is.

2016. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Megmondom őszintén, nem volt ínyemre, hogy hozzánk mindenki bejött a kórházba... Ha üvegen keresztül lehetett volna megnézni a gyereket, oké, de vip szobában voltunk, ahova bárki bejöhetett. Legszívesebben nem engedtem volna be senkit: tél volt, taknyos időszak, stb. Persze családi botrány lett volna, ha nemet mondok... Végül megúsztuk betegség nélkül.
2016. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban csak nézhették mert be nem jöhettek a nővérek csak megmutatták a babát 2 percre.. 6 napos volt a baba amikor hazamehettünk. Másnap jöttek délelőtt anyósomék délután az én szüleim.
2016. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Barátaink, illetve a sogornőmék bejöttek a kórházba...


anyós após kb 2. héten anyukámék ahogy hazamentünk a kórházból, anyukám ott is maradt velem, mert a férjemnek épp el kellett utaznia..

2016. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!