Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idos koraban hagytad...

Mennyi idos koraban hagytad eloszor egyedul a ferjedet a babaval hosszabb idore? (Nehany orara)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
7hónaposan még nem. mondjuk nem is nagyon fogad el mástól kaját sajnos :-( tőle kb 5ből egyszer,mástól annyiszor se. de lassan megyek jogsira,aztán esti érettségire úgyhogy nemsokára muszáj lesz
2015. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

2 és fél hónapos volt a kisfiam, amikor műtöttek, 4 napot voltam kórházban, szóval nemhogy pár órára, hanem 4 teljes napra apára volt bízva, anyósom besegített.

Nyugodtan rá lehet hagyni apára is egy egészen pici babát is, hisz ő is ugyanolyan szülője.:) Nyilván a szoptatást ő nem tudja megoldani, de minden mást ő is megtud!:)

2015. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Atyagatya...egy férjre, aki felnőtt ember, bármikor rá lehet hagyni a babát pár órára.
2015. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
A "szoptatást" is meg tudja oldani lefejt tej és cucli segítségével.
2015. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes volt tápszeres így könnyebb volt a kaját is megoldani, este mentem el, ő is fürdetett, azóta is be van fogva :) (de nem panaszkodik miatta ) 1 éves most
2015. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
1 hónapos korában már kialakult a napirend, és két szopi között otthagytam az apukára vagy a mamákra.
2015. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes korában. elfelejtettem karácsonyi ajándékot venni terhesen, így mentem :) anyatejes volt, megetettem, elmentem, majd kb 2 óra múlva vissza is értem...

3 hetes korától meg az van, hogy vasárnap reggel ő kel(t) hozzá, én meg alhattam ameddig akartam :P csak etetni hozta be, aztán mentek sétálni...

2015. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7 hónapos kora óta minden szombaton 8-10 órára, tanfolyam miatt.
2015. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes volt, amikor szakvizsgaztam, oda nem vittem be magammal, kint vartak az iskola kertjeben. Kb. 1,5- 2 orat voltak nelkulem. Tejem volt lefejve (bar idokozben a wcben is kellett fejnem). En ebbol soha nem csinaltam nagy ugyet, utana rendszeresek lettek a kettesben hagyasok. Felnott ferfi, aki a ferjem. Bizom benne, tudom, hogy kepes vigyazni ra. Nem vagyok en semmivel se tobb, talan csak a cicik miatt, de azt meg meg lehet oldani.
2015. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Mármint a gyerek másik szülőjére, a saját apjára? A kérdés úgy hangzik, mintha egy éretlen kamaszfiúról beszélnénk, nem egy családapáról. Jó ég!
2015. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!