Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdetőt használtok?

Milyen fürdetőt használtok?

Figyelt kérdés
Gyógyszertári fürdetőt használunk, de nagyon kiszárítja a baba bőrét. 4 hetesek vagyunk.
2016. márc. 10. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári (Naturland). Nekünk nagyon bevált. Nem szeretem, hogy tubusos, próbáltam váltani, de Nivea és Johnsons is egy hét után foltokban kiszáritja a bőrét, így maradtunk a Naturlandnál. Szeretem még a Babyloveot, sampont és habfütdőt is próbáltuk, nem bántotta egyik sem a bőrét.
2016. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek. 1es: hol tudtál venni Bübchent?
2016. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Irass fel a gyerekorvossal bőrpuhító krémet! Mi is használtunk, pár nap alatt pihe-puha lett tőle a Kicsikém bőre.
2016. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok brendonban v netről rendelve
2016. márc. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Rossmann Babydream Gute Nacht Bad, ebben nincs kőolaj-származék, ezért szeretem. A gyógyszertáriban van, mivel az egyik fő összetevője a vazelin.

Egyhetes kora óta a Rossmannosat használjuk, nem szárítja a bőrét. Ő is négy hetes amúgy :)

2016. márc. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Csak az első hónapban használtuk a gyógyszertárit, aztán a johnson's fürdetőt ami sampon is egyben
2016. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!