Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdetőt és testápolót...

Milyen fürdetőt és testápolót használtok atrópiás dermatitiszben szenvedő babátoknak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
testápoló olyan amit a bőrgyógyász írt fel.NEm a házioros,mert egyik sem ért hozzá.Fürdető a La roche posey fürdetőjét,mely kifejezetten atópiás bőrre van kitalálva.Amióta ezeket használjuk,egyáltalán nem száraz a kisfiam bőre.kopp-kopp.
2013. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem használtam a bőrgyógyász által felírt krémet, mert szteroidos volt. Nekünk rendbe jött a babé fürdetőtől és testápolótól. Nem olcsó, de pl. a sampont 8 hónapja használjuk és még félig van. A fürdető 2.5 hónapig elég.

Nem tudom, ettől javult-e, de jól van a lányom, ez a lényeg.

2013. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bioderma testápolót ajánlotta, de az nagyon drága.
2013. márc. 31. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Biodermát szoktak ajánlani, de pl. én vettem belőle szemkörnyékápolót és napvédőt is, tele van szeméttel még így is, hogy olyan drága. Egyébként egyiket sem bírta a bőröm, ezért váltottunk babéra. Ez 4500 körül van, de mondom, 2.5- 3 hónapra elég, így nem olyan vészes.
2013. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi most biodermát vettünk, de ùgy néz ki, a babé nekünk is jobban bevált. Most valamitöl apró piros pöttyös lett a háta, nem tudom mi ez, de ma inkább ismét a babéval kentük be, remélem holnapra jobb lesz.
2013. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Linola Fett fürdetőolaj 1800 Ft, Lionola Fett krém 1300 Ft, gyógyszertári testápoló a Linola testápolóval keverve 3200 Ft. DM Ultrasensitív fürdető és olaj 600 Ft. Ami még bevált, a Decubal.
2013. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Natúr szappannal fürdik és shea vajjal kenem a bőrét,így nagyon szép neki és ezek tiszta természetes anyagok.
2013. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a shea vajtól csúnyán begyulladt, vörös nedvedző lett, csak fertőtlenítés és szteroid hozta helyre 3 hét alatt. Nem mindenkinek jó a shea vaj sem! Én is örültem volna, de még 1x nem kockáztatok :(
2013. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak frezyderm ápolókat tudunk használni, nektek is szívből ajánlom!
2013. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mazsó néni ***** válasza:
Azt használom amit a bőrgyógyász írt fel. Olcsó és jó. Most meg nem mondom mi a neve :-)
2013. ápr. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!