Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merészség 5-6 hónapos babával...

Merészség 5-6 hónapos babával tengerparti nyaralásra menni? Volt valaki közületek? Megbetegedett a baba? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Megfelelő szállás esetén nem nagy ügy, csak nincs sok értelme. Kivéve, ha bébisintért is viszel.
2016. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Én parázós vagyok, nem mertem volna neki indulni. Illetve magam sem látom sok értelmét, esetleg úgy kikapcsolódás a szülőnek, ha visz valakit, aki vigyáz a gyerekre.
2016. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan el lehet vinni,de én nem vittem még ilyen korban,mert nekem az nem nyaral,ás,hogy non-stop egy pici baba mellett kell lenni.Már csak akkor mentünk mikor a lányom 2 éves elmúlt,és már el játszott egyedül míg én mondjuk mellette olvastam.
2016. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

7 hónapos volt mikor Görögországba mentünk 1 hétre. Nagyon jó volt,viszont eszméletlen meleg (45 fok) volt neki.


Este tudtunk inkább kimenni vele a partra. De!!! Mi 10-en mentünk. 2 mama,2 papa, mi 3-an plusz nagynénémék 3-an.


De ha 3-an lettünk volna,nem indultam volna neki semmiképpen. 1,5 évesen is voltunk. Az káosz volt. Ette a homokot,itta a vizet,hisztizett a melegtől.. 2,5 évesen Olaszországban voltunk. 3,5 évesen Spanyolországban. Nah,az utóbbi 2 szuper volt. Segítség nélkül 2éves kora alatt nem indulnék el.

2016. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

5 honapos volt a fiam mikor elutaztunk hármasban nyaralni..pihenésrol szo sem volt. (megbántuk) utána kozel 1,5 évesen..ahogyan elottem is irták az maga volt a káosz..itt se volt pihenés, csak a folyamatos jajjogás- jajj ne menj oda, jajj ne szaladj a vizbe egyedul, jajj ne edd a homokot, ne gázolj át mások torolkozojén, mikor eszik, mikor alszik..a parton nem tud aludni, na akkor vissza a szállodába...kemény 10 nap volt :DD 2,5 évesen már konnyebb volt, addigra már értelmesedett is :D


5-6 honapos babával nem mennék sehova. nem azért, mert megbetegedhet, hanem azért, mert senkinek sem lesz pihenes..se apukának, se anyukának..és persze a babának sem.

2016. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt a kislányom amikor elmentünk vele 3 hétre a Kanári-szigetekre,azóta kint lakunk Floridában szóval csak annyit tudok mondani,menjetek ;))
2017. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!