Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én őrültem meg vagy más is...

Én őrültem meg vagy más is várta a baba első fogát amikor még híre sem volt?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám.
2016. febr. 21. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Én nem vártam, időm se volt rá, 4 hónaposan egyszercsak ott volt kettő. De amúgy ne várd, a fogzásnál kevés rosszabb van. A fogcsikorgatás pl rosszabb.
2016. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoztam vele. Aztán amikor elkezdődött, akkor csak azt vártam, hogy legyen már vége.
2016. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én sem vártam. jött. most 5 hós két foga van. nem egyszerű ez az időszak.
2016. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csak azért várom, mert már hetek óta szenved, folyik a nyála, rág mindent, fel-fel jajdul nappal és éjjel is álmában, sokszor "minden ok nélkül" nyűgös, hőemelkedése van, vörös az ínye... ennek ellenére fog még sehol, de még a csík se jelent meg.

6 hónapos

2016. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon vártam. 6 hónapos korától folyamatosan mondogatta mindenki hogy nah jön a foga, merthogy folyt a nyála ezerrel és tömködte a kezét a szájába ezerrel.

Most 13 hónaposan jött ki az első 2 foga... alig volt nyál meg szájba nyúlkálás... bennem már az is felmerült hogy sose lesz foga :)

2016. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Már 2-3 hónapos korától ömlött a nyála és tömködte a játékokat a szájába, de akkor még nem lehetett tudni pontosabbat. Aztán alig volt 5 hónapos, amikor hörgőgyulladás kíséretében megérkezett az alsó 2 fog középen, szóval már az elsőknél hatványozottan nehéz időszakunk volt, ami aztán folytatódott. 1,5 évesen 16 fognál tart és gyakorlatilag mindegyiket megszenvedte. Alig várom, hogy a maradék 4 is kint legyen. :)
2016. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, én is várom, bár az orvos szerint minél később, annál jobb (később romlanak el állítólag, de ki tudja). 6 hónapos lesz napokon belül, rág mindent, mintha kötelező lenne, de semmi nem látszik, se csík, se duzzanat, semmi.
2016. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A fiamnak folyik a nyála egy ideje úgy 2-3 hónapos kora óta de olvastam, hogy nem sokat jelent ahogy ökölrágás sem, ez is megy nagyon, gondolom életkori sajátosság is. Picit duzzadt az ínye de 2 hónapja úgyhogy ez se jelent sokat úgy tűnik, mivel más azóta sincs. :)

Nyilván nehéz időszak lesz a fogzás de hát túl kell lenni ezen is.


Köszönöm a válaszokat, legalább még ha nem is típikus a fogvárás, egyedül nem vagyok vele. :)

2016. febr. 21. 20:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem is foglalkozram vele, és nem feltétlenül biztos hogy nehéz időszak lesz, mi pl csak azt vettük észre hogy 8 hónaposan koccant az építőkocka.
2016. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mégis miért nem hasznos a válaszom?


Első

2016. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!