Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet jatszani egy 2...

Mit lehet jatszani egy 2 honapossal?

Figyelt kérdés
Sokan irjatok hogy ilyen pici baba napirendjeben benne van a jatek... En is szivesen jatszanek vele, de meg a csorgore is alig figyel.... Mit jelent nalatok a jatek?
2016. márc. 13. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

A játék ilyenkor még inkább a mondókázás és éneklés. Persze lehet mutatni neki csörgőt és egyéb játékokat, játszószőnyegen is lehet de mindet csak nézegeti még egy 2 hónapos. Pl a csörgőnek nálunk most lett játék szerepe, ahogy 5,5 hónaposan a földhöz ütögeti. Illetve a túlingerlés megelőzése miatt (minden babára másképp jellemző van akit nehezen lehet és van akit jobban) azt olvastam (azt hiszem a suttogóban) hogy olyan játék legyen a baba előtt amivel önállóan el tud lenni (így pl nem kell rázni neki a csörgőt csak mutatni) és ez jelenleg leginkább a nézegetni való, egyszerre csak 1-2 játék, a kevesebb néha több. Az én babámnál tényleg kellett figyelni rá, nehogy túl sok inger érje hirtelen, 2 hónaposan a zenélő forgó túl sok volt és tapasztalat nélkül nem vettem észre a jeleket és rengeteget kellett kézben lennie ezután azóta nem alszik el cumival csak kézben akkor sokat is sírt illetve a napközbeni alvása azóta nem hosszú egyszerre.

Úgyhogy szerintem nem kell túlzásba esni és figyelni a jelzéseire, kár, hogy utólag nem tudom kijavítani... :/

2016. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!