Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik a napotok egy 4...

Hogyan telik a napotok egy 4 hónapossal? Miket szoktatok játszani? Mivel kötitek le?

Figyelt kérdés
Az én babám nagyon sokat sír, gondolom most a foga és/vagy a frontok miatt is. Eddig nagyon jól megvoltunk, de néha semmi nem köti le. Nem akar rágni, nem akar enni, nem akar játszani, nem fáradt, nem kell pelenkát cserélni. Nem tudom mit szeretne. Egyedül vagyok vele. Nincs anyukám, akire rábízhatnám, csak egy órára is. Egy barátnőm van a másik városban, de őt nem akarom zavarni, vizsgázik, és amúgy sem tudom, hogy mennénk el hozzá. Néha már idegileg nagyon kimerülök a sok sírástól, mikor mindent megpróbálok még is csak sír.
2011. dec. 15. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
ölelgesd, szeresgesd, vegyél neki bölcsöhintát. nyügös volt pár napig a front miatt de a hintába mindig nyugodt volt el is aludt egyből. dalien hinta most 8000ft ugyan olyan mint az adamo, nagyon megnyugtatja az én babámat
2011. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem éhes? Kb. 2 óránként alszik? Mindig elaltatod amint látod rajta az álmosság jeleit? Foga jön most?
2011. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Biztos nem éhes. Cicire teszem és nem kell neki kiköpi és elfordul tőlem. Altatom, ha látom az álmosság jeleit, de általában annak is az a vége, hogy sír. Jön a foga.

Ölben sír, ágyon sír, pelenkázón is, de ott később kezd el sírni.

Az apja vett neki egy pihenőszékes-rezgős-hintás-zenélős

2011. dec. 15. 09:39
 4/9 A kérdező kommentje:

dolgot, de azt csak karácsonykor lehet felbontani.

Ölelgetem, szeretgetem, puszilgatom, néha nevet,. de nem sokáig.

2011. dec. 15. 09:40
 5/9 A kérdező kommentje:
2 óránként? Jó ha délelőtt elalszik félórára és ugyanígy délután is.
2011. dec. 15. 09:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Javaslom a hordozókendőt próbáld ki. Az én kislányom szinte alig sír, viszont szinte egész nap testközelben van: Ha elalszik és leteszem, max. 1/2 órát alszik, ha az ölemben marad, sokkal többet (most pl. 1/2 10 óta még mindig). Én ilyenkor internetezek, vagy olvasok, lazítok, de van hogy lefekszem én is. Amikor mocorogni, ébredezni kezd, sokszor álomba tudom még szoptatni. Házimunkához hátra, vagy csípőre kötöm. Ha meg nyűgösebb, akkor sokszor csak úgy kézben sétálgatunk a lakásban, vagy elmegyünk sétálni (mondjuk mi azt is kendővel, mert a babakocsit utálja). Játékok közül a favorit a plüss könyv, sz egész sokáig le tudja kötni, meg most kaptunk egy keljfeljancsit ami csörög is. Bár tulajdonképpen teljesen mindegy csak szines legyen és jól szájba lehessen tömni. :-)
2011. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam és lányom is 2 óránként kezdett el álmosodni csak ezért írtam. Ha tényleg a foga jön akkor szerintem kend a kis ínyét hátha segít rajta. Tuti eleget eszik? Nem lehet, hogy türelmetlen és nem várja ki a tejleadó reflexet? Csak találgatok, próbálok segíteni mi lehet a baj. Ha meg a foga és/vagy a frontok miatt akkor nagyon nem tudsz mit csinálni sajnos :( A nyűgösség a legrosszabb... :((
2011. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy ha álmos akkor megpróbálod elaltatni és akkor is sír. Akkor lehet tényleg álmos és azért sír, mert keveset alszik. Kézben altatod?
2011. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 2-7-8 válasz is én vagyok :)
2011. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!