Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros száraz kiütések a baba...

Piros száraz kiütések a baba hastájékán és hátán oldalt, főleg deréktájon. Illetve mára már a könyökén is előjött, meg picike folton az arcán. Mitől lehet? Lehet tejpéptől? Vagy fogzás? El kell vinni orvshoz?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Allergia vidd el orvoshoz
2016. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ekcéma.

Lehet tejalaptol is vagy vegyszerektol parfumanyagok, öblìtő stb.

Mivel fürdeted?

2016. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát fürdés vagy sima víz vagy az ami mindig is volt.... Semmi új nincs amire gondolni tudnék, csak a tejpép. Orvs vagy bőrgyógyász?
2016. márc. 13. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet a tejpéptől. Ezek elmúlnak szerintem.

Nálunk az egyik tápszertől volt, aztán egy nap múlva elmúlt, de amikor másodszor adtam belőle neki, már csak néhány folt jelent meg.

Persze nem kísérleteztem tovább, csak azért adtam másodszorra is belőle, hogy biztos legyek benne, hogy attól van. Visszaálltunk a bevált tápszerre.

Ez után még találkoztam olyan banános tejpéppel, ami ugyanilyen okokból a kukában landolt.

Van két-háromféle, ami biztos, így azokat váltogatom.

Persze a leírás alapján nem lehet 100%-ban állítani, hogy nálatok is az van, csak gondoltam segíthet ez a válasz.

2016. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár már nem mostani a kérdés, kiderult, hogy mitől volt?
2022. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!