Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a babakocsiban?

Miért sír a babakocsiban?

Figyelt kérdés

5 hónapos gyerekem kb 2 hete egyik napról a másikra nem hajlandó a babakocsiban lenni.Amint beleteszem elkezd sírni és addig a pillanatig folytatja míg ki nem veszem.Ha ez 10 perc akkor annyi.Azt hittem kényelmetlen neki mert a hordozót használjuk de a lakásban is beleteszem néha és az sosem zavarja.Már oda jutottam hogy ma el sem mertem vele indulni mert a parkban az anyukák gyilkos szemmel néznek rám.Ha a párom itthon van időben elindulunk de mindig kézben van.Viszont ennek nem örülök sokszor hideg szél fúj,nem szeretném ha megfázna.

Nyugodtan ücsörög benne.Valaki járt így?

Hordozni nem szeretném,bármi más ötletet szívesen fogadok.


2016. márc. 14. 22:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A nyugodtan űcsörög benne a lakásban hordozóban mondat után van.Bocsi...
2016. márc. 14. 22:33
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Vagy éhes, vagy szeles.

Espumisan nem ártana, biztos ami biztos.

2016. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bocsi.Elolvastad amit írtam?

Egyébként nem hasfájós hónapok óta és szopi után is megcsinálja ha akkor indulunk éppen.Random működik még a séta csak az a biztos hogy délután van és hogy visít a babakocsiban.Leírtam azt is hogyha kiveszem azonnal abbahagyja.Ha éhes lenne ami kizárt vagy hasa fájna nem hagyná abba.Egyéb ötlet?

2016. márc. 14. 22:41
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem lát ki valószínűleg rendesen, és már érdekelne. Emeld meg picit a fejrészt!
2016. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembejutott,de a hordozó eleve döntött,ám úgy véltem lrgyen a sportrész megemelve kicsit.Az eredmény ugyanaz.Amint kiveszem,azonnal elkezd nézelődni,sírásnak nyoma sincs.Lehet hogy hiszti?De miért?És 5 hónaposan?
2016. márc. 14. 22:46
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Esetleg hordozókendő?
2016. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam a fiammal. Kb egy hónapba telt mire rájöttem hogy nem lát ki a kocsiból. A mi babakocsink mózeskosaras és olyan a kupolája hogy felhajtható, ês ha hasra tettem a fiam tudott nézelődni. Onnantól nem sírt a kocsiban.
2016. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez a engem is erdekelne. Kislanyom 8 honapos es nem szeret babakocsiban lenni. A mozeskosarat a babahordozot szerette,a sporteszt nem szereti😞 de nem tudom miert?!😒
2016. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hu ezt a mózesdolgot kipróbálom.Van hozzá az is,emelhető is a fejrésze.Lehet hogy hanyattfeküdni(hordozóban ül)utál?Mondjuk forog hasra meg vissza...De akkor a lakásban miért szeret ugyanabban a hordozóban ülni?Na holnap mózes.Köszi a tippet:)
2016. márc. 14. 22:55
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

miért uldogél otthon is a hordozoban? és miért nem fektetve van a babakocsiban?


a hordozo nem erre valo, hanem arra, hogy az autoban legyen.

te is tudod, hogy nem jo egy 5honaposnak a hordozo.

2016. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!