Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tesztek ha bömböl a...

Ti mit tesztek ha bömböl a csecsemő a babakocsiban?

Figyelt kérdés

Néha, ha elmegyek sétálni az 1 hónapos kislányommal, vagy bevásárolni, sírva fakad a babakocsiban. Ilyenkor odaadom a cumit neki, de kiköpi, pedig általában ez használ. Igaz mostanában hasfájós is.

Mindig ki kell vennem, mert úgy megnyukszik.

Engem zavar ha sír úgy, hogy mások vannak körülöttem. Ráadásul van amikor torka szakadtából üvölt.



2015. szept. 9. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Kivettem. Átszoktunk hordozó kendőre, és abban sosem sírt. Eleinte engem is zavart, ha nyilvános helyen sírt, aztán belejön az ember. Most még azt hiszed, mindenki titeket figyel, de majd megszokod és rájössz, hogy pont senkit nem érdekel, hogy sír a gyerek :))) csak téged. Minden anyának a saját gyereke hangja a legidegesítőbb (mármint ha sírásról van szó), a legtöbb járókelőt vagy vásárlót nem izgatja :) Legfeljebb megnézik, amikor elmennek mellette, és magukban csak arra gondolnak, hogy "jaj, de pici", meg hogy "ahh, de gyorsan elrepülnek ezek az első idők", stb. :)
2015. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt tettem, amit te... kivettem.. (magamban szencségeltem...:)
2015. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Engem nem csak akkor zavarna a sírása, ha mások vannak körülöttem, hanem mindig...

Sose hagynám a kocsiban üvölteni pláne, hogy csak 1 hónapos.

Bár őszintén szólva nekem ilyen problémám soha az életben nem volt, mivel nem használtam babakocsit, az legelső naptól hordoztam a lányom, soha nem is üvöltött bárhová mentünk.

Le lehet pontozni, bocsánat, de én mindig is sajnáltam a babakocsis csecsemőket, ők olyan védtelenek ahogy ott fekszenek egyedül, szemben a hordozott babákkal, nekik a legszuperebb, nem véletlen, hogy soha nem látni (én legalábbis sose láttam) üvöltő hordozott babát.

2015. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Első vagyok: 2 éves a fiam, hordozzuk, a 2 év alatt egyszer sírt, amikor januárban a legnagyobb hidegben be volt öltöztetve, és bementünk a postára és ott sorban kellett állni, bemelegedett és akkor sírt. Ahogy kijöttünk, már jó is volt. Melege volt csak :) Szóval egyszer sírt... de amúgy tényleg, nagyon szuper hordozni, sosem volt gond vele. Most is imádjuk, de már naaagyon nagy :) pici babaként iszonyú nagy élvezet volt, nekünk is, neki is, hogy összebújtunk a kabát alatt.
2015. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is a hordozókendő hozta a megváltást.Imádtam, újra szabadnak éreztem magam, bárhová elmehettem így. Amikor nagyobb lett a sportkocsi
2015. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A sportkocsival már nem volt gond.
2015. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Vettem én is hordozót, de ez nem kendő és csak 3 és fél kilósan lehet használni. Az én babám még nincs annyi.

Akkor amíg nem hízik bele, addig kiveszem.

Itthon a nap 20órájában az ölünkben van, vagy a mellkasomon. Ha letesszük sír.

2015. szept. 9. 15:14
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne kezdjünk el azon versenyezni, hogy melyik babának a jobb. Nagyon sok csecsemő remekül elfekszik a babakocsiban is anélkül, hogy rossz lenne neki. A kötődés és a jó szülő gyerek kapcsolat nem ezen múlik!!!!
2015. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ruházz be kendőre, Kérdező. Nekem is sírt szegény állandóan a kocsiban, hasfájós is volt, és nagyon zavart, ahogy bámultak az emberek, amikor sírt. Ha meg kivettem akkor fél kézzel nem tudtam tolni azt a batár kocsit.

A kendő életet mentett :D Mindkét kezem szabad lett, és kicsi fiam egyetlen egyszer sem sírt benne. Olyan szép nagyokat aludt, meg nézelődött :-) Ha lesz kistesó, szerintem nem is veszünk babakocsit, vagy csak nagyon tartalékba.

2015. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem sajnálom a babakocsis babákat, mert nem vagyok kötődőnevelésmániás, de a kendő kétségtelenül praktikus. Akkor is, ha otthon sír a gyerek, akkor is, ha máshol. Bár az azért hatalmas túlzás, hogy kendőben sosem sír a gyerek, nekem ott is előfordult már.
2015. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!