Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a babakocsiban?

Miért sír a babakocsiban?

Figyelt kérdés

5 hónapos gyerekem kb 2 hete egyik napról a másikra nem hajlandó a babakocsiban lenni.Amint beleteszem elkezd sírni és addig a pillanatig folytatja míg ki nem veszem.Ha ez 10 perc akkor annyi.Azt hittem kényelmetlen neki mert a hordozót használjuk de a lakásban is beleteszem néha és az sosem zavarja.Már oda jutottam hogy ma el sem mertem vele indulni mert a parkban az anyukák gyilkos szemmel néznek rám.Ha a párom itthon van időben elindulunk de mindig kézben van.Viszont ennek nem örülök sokszor hideg szél fúj,nem szeretném ha megfázna.

Nyugodtan ücsörög benne.Valaki járt így?

Hordozni nem szeretném,bármi más ötletet szívesen fogadok.


2016. márc. 14. 22:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ritkán ül benne ha elunja a hempergést és még van dolgom pár percig.

Szerintem a napi sétától a hordozóban semmi baja nem lesz hiszen sosem sétalok vele 3-4 órát max 1-et.A mózest utálta az elején,a sport még nem neki való.Ezeket a hordozókat napi 1 órára lehet használni.

2016. márc. 14. 23:15
 12/16 anonim ***** válasza:
Inkább fél órára.
2016. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Rendben.Akkor fél órára.


Kösz a mózesötletet.:)

2016. márc. 15. 08:35
 14/16 anonim ***** válasza:

Nézd, az enyémnek meg pont az volt a baja, hogy kilát belőle.

Enyhén alváshiányos időszak volt, itthon csendben alszik és sötétben gondolom zavarta a sok látnivaló és zaj. Egyszer miután lementünk elkezdett esni az eső és esővédő volt a kocsin. Nem akartam kivenni a babát az eső miatt ezért inkább gyorsan hazatoltam de 2 perc alatt elaludt sírva. De én ezt nem akartam kézben vittem le egy kicsit a játszótérre ezután majd mikor itthon megoldódtak az altatási gondok újra betettem a kocsiba és nem volt innentől semmi baj. Nála valószínűleg a fáradtság volt a baj illetve a sok inger. De eleinte úgy mertem csak levinni, hogy a szokásos módon elaltattam és csak úgy tettem a babakocsiba már most azt se kell, simán elalszik.

Én vettem hordozókendőt de abban sem aludt éppen nem sírt gondolom a testközelség miatt. Írtad, hogy nem akarod de amúgy sem biztos, hogy hozzá tudna szokni, én csak fáradtan tudtam beletenni a babámat és úgy se aludt el. De volt mikor elkezdett sírni amint magamrakötöttem.

2016. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szivesen😊 az en kislanyom 5 honaposan meg a mozesbe volt, mert nem ult stabilan meg. A sportreszt olyan 7 hosan keztuk hasznalni akkor mar tuditt stabilan ulni. Otthon en piheno szekbe raktam, persze olyanban ami dontheto. A babahordozot en sem ajanlom arra hogy otthon benne uljon.
2016. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyan ez volt a helyzet..Sétánál ordított a hordozóba, na meg az autóba, de egyébként elvolt benne..Aztán idővel rájöttem hogy mikor "van kedve" sétálni, és mikor nincs..Sajna szerintem erre nincs gyógyír..Ha megdöntöd, ha fekteted, akkor is sírni fog ha éppen ő mást szeretne nem babakocsizni..Én legalábbis így vettem észre..Most már 9 hónapos, és nagyon tudom mikor lehet vele elindulni..A kocsiba megkapta a kisülést, azóta nem sír utazáskor, de a hordozó nekünk pokol volt..Szerintem mikor nagyon elemében van, közvetlen alvás után, ne indulj meg vele..Ez az én meglátásom, és nekünk ez vált be..Nyugi, már nem kell sok idő..:)...Én várom már hogy megértse, hogy most dolog van, és szépen ücsörögnie kell egy kicsit..Na meg most már útba veszek egy játszóteret mindig, kiveszem hintázni, és csönd van mindig a babakocsiba..:)..Bár a hordozót sem használom már, de a sportrésszel, még nem jött nekem a gondtalan séta..Miután kitapasztaltam hogy mikor igényli kb hogy menjünk azóta van nyugodtság..Sok türelmet kívánok, tudom milyen nehéz ez az időszak..
2016. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!