Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik terhesen vagy pici...

Akik terhesen vagy pici babával maradtak egyedül hogyan ismerkedtetek később?

Figyelt kérdés
Hogyan volt rá időtök?nem féltetek hogy az új párotok hogyan viszonyul a babához?mivel mégsem az övé,nem tudom mennyire bízhatok meg másban.
2016. márc. 16. 21:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Igaz. Inkább egy piás mostohafater, vagy kettő, vagy három, aki minden nap bucira veri a csemetét.
2016. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%
Mert szerinted csak ez a két opció van? Szóval mindenképpen szerepelnie kell a képletben valakinek, aki retardált?
2016. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy hagynám a gyerekemet bántani vagy minden héten új pasit viszek haza?Nem tudsz rólam semmit,nem ismersz. Nem tudod az értékrendemet.Azt hiszed nem örültem volna,ha teljes családban nő fel a gyerekem,a saját apja mellett?
2016. márc. 19. 22:22
 14/23 anonim ***** válasza:
5%
Ismerem a fajtátokat. A nagy macsó felcsinált, aztán majd valami lúzer felneveli. Vagy még egy macsó jön, és még egy,és még egy, és még egy.
2016. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az írásaid alapján a te életed még sza.abb mint az enyém.
2016. márc. 20. 12:35
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem szar a te életed, úgyis szereted a változatosságot igaz?
2016. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Téged milyen sérelem ért hogy ennyire negatívan állsz olyanokhoz,akiket nem is ismersz? Csal a férjed vagy senkinek nem kellettél?
2016. márc. 20. 21:48
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
"Csal a férjed vagy senkinek nem kellettél?" XDXDXDXDXD Ez jó volt így estére husi.
2016. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
Miert, a gyerek apjaban megbizhattal?
2016. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem 19 évesen szült ikreket. mire a csajok 3 évesek lettek, már egyedül nevelte őket. Talált magának párt, régebbi ismeretség volt. Sokat segítettem neki a gyerekek körül, vigyáztam is rájuk. Aztán ők összeházasodtak, én messzire költöztem.


Kedves 18%-os: Most 15 évesek a lányok, a "mostoha" apjukat tekintik az igazi apjuknak , bár találkoznak a biológiaival is, mert kötelező. De nem szeretik. VAn egy öccsük is, sógorom mindhármukat egyformán szereti és neveli, tűzoltó és nem "alkoholista gyerekverő".


Szar életed lehet, ha te ezt gondolod általánosnak...

2016. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!