Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a 4.5 hónapos babája...

Másnak a 4.5 hónapos babája mennyit van el egyedül?

Figyelt kérdés
Az én kislányomat ha 2percre magára hagyom hogy fussak el a wcre már sír. Imádok vele lenni, játszani ,csak jól esne néha nyugodtan meginni a kávémat , vagy nyugodtan pisilni :p .. Én rontottam el valamit hogy nem akar egyedül lenni ? Fog ez valaha változni?
2016. márc. 4. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

kb. 3-4 hónaposan a pihenőszékben fél órát - órát volt el egyedül délelőtt, és ugyanennyit délután a szőnyegen.

amit elronthatsz, ha azonnal ugrasz a sírásra. Én ilyenkor előbb mindig kezébe adtam mindenféle fura dolgot: kulcsot, kupakot, befőttes üveg tetejét, szóval bármit ami neki érdekes...az lekötötte...először csak 5 percre, másnap 10 perce stb...persze ha nagyon sír akkor ki kell venni. De ha azt látja hogy nyekken egyet és még a wcről is berohansz, akkor bolond lesz egyedül maradni :)

2016. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kedves lepontozó...talán nem volt válasz a kérdésemre a konkrét órában megadott idő, hogy mennyit van el a babám egyedül?

talán az nem tetszik hogy én nem ugrok minden nyekkenésére? tudod, kezdetektől így csinálom, és most 1,5 éves korára egy csoda nyugodt, kiegyensúlyozott vidám kisbaba és nagyon jó a kapcsolatunk.

2016. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le. Köszi a válaszod. Annyi a baj hogy ha a kezébe adom a játékot szépen játszik vele HA ott vagyok mellette. Ahogy elindulok követ a szemével és ahogy már nem lát fog neki sírni
2016. márc. 4. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs pihenőszéked? az nálunk is gond volt ha nem látott, de én szépen oda pakoltam őt mindig a székével együtt ahol épp tartózkodtam...ha pl porszívóztam vittem szobáról szobára. azt szerette a legjobban, nézni ahogy porszívózok :)
2016. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj. Most 4 es fel hosan nincs el, ha a kezebe adod a jatekokat, cask akkor, ha ott vagy mellette. Ezt par het alatt "kinoheti". Nalam ugyanez volt, ot tkellett lennem, akkor erdekelte. Most mar 5 es fel hos es, ha a kezebe adom a jatekokat, es eszrevetlenul elmegyek tole, akkor siman elvan fel orat, oorat. Ez attol fugg, mennyire almos, ehes...
2016. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!