Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen utazóágyat vegyek?...

Milyen utazóágyat vegyek? (Indoklással kérlek. )

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényeim. Kényelmes legyen, ne 500 kiló és ennyi kb.
2016. márc. 17. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Caretero Quadra típusú van, nagyon elégedett vagyok vele. Ez négyzet alapú utazóágy, itthon járókaként funkcionál, nagyszülők messze laknak, oda visszük magunkkal, pikk-pakk felállítjuk és este abban alszik a kicsi.

A hátránya, hogy az alja nagyon kemény, egy hajtogatható fa lap huzattal tulajdonképpen, de arra teszünk paplant, alágyűrjük és pihepuha ágyikó lesz belőle, itthon is van benne egy vastagabb plüss takaró és így már kényelmesebb. Az összehajtogatásnál van egy sorrendiség, amit tartani kell, különben nem fér bele a hordozó zsákjába, de ezt a párom pár alkalom után kitapasztalta, és most már úgy megy, mint a karikacsapás. Könnyűnek nem olyan nagyon könnyű, túrázni nem vinném, de kocsiból ki-berakni semmilyen problémát nem okoz.

2016. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Toragoo van nekunk. Az a verzio, amihez van pelenkazo, meg ket szintbe teheto, alul satorral. Anyueknal van, nyaraláskor meg picire öszecsukhato.:)
2016. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hauck típusú van, semmi extra, könnyen felállítható és összecsukható. Használtan vettem, mert évente pár alkalommal kerül csak elő, ha nyaralni megyünk. Nagyszülőknél másik fajta van (talán Touragoo), ami sógoréké volt. Annak sincs semmi extra funkciója, csak az egyik tartórúdja eltörött még évekkel ezelőtt és fix megoldással áll, ezért az nem mobilizálható.
2016. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A miénk egy magas kategóriás babymoov volt. (50.000 felett)

Még pocakban volt a baba, mikor vettem, de megbántam. Úgy volt, h sokat fogunk utazni, ezért a befektetés, de a kislánnyal nagyon nehéz idegen helyen, úh 6 hétig használtuk, aztán egy évig állt összecsukva míg eladtam.


Vegyél egy nagyon alap őgyat és tuningold fel egy drágább matraccal.

2016. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!