Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan és mikor szoktatta...

Ki hogyan és mikor szoktatta le gyermekét az éjszakai cicizésről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül a kiságy mellett a nagyágy, rács nélkül. Már óránként keltett, elegem volt. Megkapta az esti cicit, és utána amikor felébresztett (kiszolgálta volna magát), akkor egy szó nélkül visszafektettem az ágyába. Ordítva mászott mellém, megint egy szó nélkül visszaraktam. Ez így ment, amíg el nem aludt (talán fél óra) és néhány nap alatt megszokta. 13 hós volt.
2010. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem szerencsére nem kellett leszoktatnom, magától szokott le róla 1,5 hónaposan, az óta is végigalussza az éjjeleket. de keresztlányomat az anyukája szoktatta le, kb azzal a módszerrel, mint az első válasz írója.

3 hós kislány anyukája.

2010. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor sikerült, amikor kapott először vacsorára tejpépet. Utána apa ment be hozzá, és adott neki vizet. Három napig nem értette mi a helyzet, aztán inkább nem kelt fel, a víz miatt nem volt érdemes:)

ҝ

2010. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Féléves koráig teljesen átaludta, és utána szokott rá az éjszakai szopira. 9-10 hónaposan volt, hogy 4x cicizett éjjel, kétségbe estem, hogy miért csinálja. A fogai miatt volt, egyévesen magától leszokott, egyszer csak újra végig aludta az éjszakát. Kopkopkop :)
2010. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem kb.6hónapos korától egészen 10-hónapos koráig éjszaka kb.6-7szer kelt fel, gondolom főleg a fogai miatt is (5 jött neki egyszerre) aztán mikor láttam hogy már nem a foga miatt ébred fel, hanem megszokta a cicit, akkor cumit adtam neki, így már a 2.éjszaka végig aludta! Este egyébként jól megvacsorázunk (főzelék vagy tejpép) cumi be, és reggelig alszik:) (a cumit éjszaka kiköpi de nem ébred fel rá)
2010. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 évesen tanítottam meg egyedül elaludni és ez együtt járt azzal is, hogy nem kapott éjjel cicit. 4 nap alatt leszokott, azóta sem kérte, pedig 21 hós, és látja a 4 hetes kishugát cicizni.
2010. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13 hónapos korában. Amikor felébredt, akkor odavettem magunk közé a nagyágyba. Picit sírt, de elaludt. Aztán egyre később ébredt (2-3-4 óra körül). Végül, kb. 4-5 nap múlva már csak azért, hogy odafeküdjön, nem ébredt fel.

Ennek 4 hónapja, és azóta csak 1x-2x ébredt fel éjszaka :-)

2010. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!