Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. s 5 hónapos babámnak...

S. O. s 5 hónapos babámnak semmi nem ízlik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki engem okol hogy ha hamarabb ismertettem volna vele az ízeket akkor most nem tartanánk itt hogy akármit akarok adni neki mindentől okád. A saját kaja s a boltitól is hányingere van. Mindent kiprobáltam már amit adhatok neki a táblázat szerint .
2016. márc. 19. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Gratula.Tudtommal egy 5 hónapos még anyatejet vagy tápszert eszik,és kb.mostantól kell elkezdeni a kóstoltatást,egyszerre csak egyfélével és csak egy kanállal.
2016. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szüneteltesd egy ideig a kóstoltatást, adj neki továbbra is anyatejet vagy tápszert. Egy 5 hónaposnak bőven van még ideje megismerkedni az ízekkel. Ha hányni is szokott, én biztos nem erőltetném.
2016. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Hamarabb?? Pont azért hány, meg van rosszul mindentől, mert még nem érett rá. Ne erőltesd, hagyd békén, adj neki anyatejet/tápszert, és ráérsz 6 hónaposan hozzátáplálni. Az enyém 6 hónapos koráig csak szopott, amikor elkezdtük a hozzátáplálást, semmi baja nem volt, evett mindent, jól is esett neki.
2016. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem hányt csak ahogy a szájához ér az étel , akkor okád. De nem eröltetem nem adok neki többet. De semmi nem ízlik neki. Se alma se sárgarépa , se barack se sütötök. Mindegyiket megnyalta s kész nem kellett több. Holnap kiprobálom a burgonyát de már félek akármit is adni mert látom hogy semmit se szeret. Igy késöbb se lesz nagyétkű
2016. márc. 19. 18:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Adj tápszert vagy anyatejet még egy hónapig, csak egy-egy kanállal kínálgasd gyümölccsel!
2016. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat olvasgattam a hozzátáplálásról. És tudom hogy csak 6 hónapos kortól szabas elkezdeni , de mindent úgy kivánt mikor ettünk , csorgott a nyála és ezért kezdtem el a héten a kostolgatást. Tudom a 3 napost szabályt hogy 1nap csak egy kanál s másnap már 2 s azutan tőbbet. Igy is akartam csinálni de mivel 1nap az almát megnyalta nem szerette igy masnap sárgarépa de azt se szerette s igy tovább. Nem akarom elkinozni csak megakarom kapni azt amit szeret mert látom hogy kivánja amit eszünk s hogy tudjak adni neki valamit
2016. márc. 19. 19:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az csak egy dolog, hogy nézi, a lányom már 3 hónaposan nézte, mégse adok rendes kaját egy 3 hónaposnak. Hagyd még tényleg, nem érett rá, azért nem kell neki semmi. Ha tovább nyúzod csak megutálja az evést.
2016. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hányt csak ahogy a szájához ér az étel , akkor okád."


ez mit jelent? az okád jelentése a hányás, csak gusztustalan kifejezéssel. most akkor hány vagy nem?

2016. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 vargapeti ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem kell neki 2-3 hét vagy akár egy hónap is mire rájön mit kell csinálnia. Az én babámnak majdcsak egy hónap kellett mire belejött a kanalazásba. Azóta az 1-2 kanálról ráállt a nagyobb mennyiségekre (kb. 100 ml).
2016. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Adtál neku almát, de nem szereti, ezért másnap már mást adsz neki. Ez így nem jó. Miből gobdolid hogy nem szereti? Mert fintorog, mert kiköpu? Persze mert új íz új állag, a kabál is új.

Nyugodj meg és lassíts!

2016. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!