Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamit rosszul csinálok?...

Valamit rosszul csinálok? Este fél 7 kor fürcsizünk, utánna ugy be komázik a fiam, hogy nem is kér enni, csak elalszik, aztán persze fél ora mulva felkel. Mit kéne csinálnom vele, hogy fürcsi után egyen, és utánna aludjon?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fürdetés előtt etetek. Bár inkább praktikus okokból, pl. csupa maszat lesz ami után jól jön a fürdés.
2010. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokat célszerű úgy alakítani, ahogy a babának jó. Nálatok elég egyértelműen kinyilvánította szerintem: előtte kellene megetetni, persze utána óvatosan mozgatni fürdetéskor, nehogy bukovári legyen a vége. És így szerintem fürcsi után úgy aludna, mint a bunda. Érdemes lenne kipróbálnotok. B.
2010. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg hogy egyből fürdés után adsz neki enni. Este mikor van neki a vacsora idő? Mennyidős a babád?

Nálunk 7 hetes a lányom és ő kialakított magának egy napi rendet, fél hétkor kel, eszik alszik, utána fél 9-9 között eszik, alszik majd délben és délután fél 4-4 között kaja, és a következő evés előtt ami fél hét és fél nyolc között szokott lenni előbb fürdés és utána a kaja. majd alvás úgy kilencre alszik el mélyen és következőnek legtöbbször hajnali 3 körül kel és kezdődik a következő nap fél hétkor.

szerintem nagyon fontos a napi rend, és az esti fürdés ugyan akkor legyen.

remélem tudtam segíteni

2010. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!