Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hós babám tápszeres, ugy egy...

1hós babám tápszeres, ugy egy hete csak tápszert kap már, mert nincs tejem. Beba HA start aktívot kaptunk a dokitól, péntek óta nem tud kakilni, lehet ettől a tápszertől? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 07:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy a tápszertől. Nem mondta senki, hogy a tápszeres babákat sokat kell itatni?
2009. febr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de igen.Sokat is iszik, most a védőnő javaslatára kamilla teájába egy kis kanál cukrot kell raknom, hátha meghajtja, de eddig semmi, lázmérőzve megy nagy nehezen a dolog, de nem sok, és elég kemény is a kakija.
2009. febr. 3. 07:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi már 4 hónaposak vagyunk és kezdetektől tápszeresek.

Én mecsek teát adok a picinek étkezések között (2 hónaposan kezdte el igazából inni, 1 kiskanál cukorral izesítem neki) és a tápszerbe teszek 5 ml Gripe Watert. Általában 2 naponta mindig van kakink:)))


Milupa Milumil Ha tápszert eszünk. A doktornő valamilyen megondolásból át akart minket váltani Beba-ra, de az nálunk nem jött be. Azt hallottam hogy a Milupának finomabb az ize ezért visszatértünk rá.

4 hós baba anyukája

2009. febr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A babóm mikor nem tudot kakilni a doktornőnk azt javasolta hogy kamilla tea cukorral és a cukron a hangsúly. ÉDESEN. Fél nap és megjött a hatás:)))

A 2. válaszadó voltam ismét:))

2009. febr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szia! nálunk a mecsek nem vált be, nem izlik neki:((

nemtudom mit tegyek hogy kakiljon, a védödö jól le is cseszett hogy lázmérözni csak legvégszükséges esetben, na de nagyon szenved, csak nyomja nyomja de semmi eredménye.

2009. febr. 3. 07:19
 6/15 A kérdező kommentje:
már 2.napja kapja cukorral a kamillát, de semmi:((
2009. febr. 3. 07:20
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Nálink van még egy drasztikusabb megoldás ezt a férjem találta ki.

Biztos most sokan le fognak hurrogni, de sebaj.

Gripe Water gyógyvíz és édes. Szerintem nem ártok vele ha egyszer kétszer alkalmazom

A tápszerba teszek 20 ml és 2 óra múlva van kakin.

2009. febr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szia! első vagyok! az én fiam karácsony körül volt így, hogy csak szenvedett! az AEK gyerekorvosa (mert sajnos járunk hozzá rendszeresen) javasolta, hogy ne csak 1-2 napig adjam a kamillát, hanem csináljak rendesen kamillakúrát 1-2hétig. Nekem így mondta és bejött: Főzz teát, de ne filterest, hanem rendes virágból, közepesen erőset. És egy 1dl-be tegyél 2 kávéskanál cukrot. Reggel éhgyomorra add a babának, langyosan. És meg kénne innia az egészet, ne csak kortyolgasson.
2009. febr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
jah még mindig első vagyok. Csináld a kamillakúrát 1 hétig, és ha nem jön be, akkor próbáld a laevolac szirupot. De az tényleg csak végső megoldás legyen.
2009. febr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat.most folyamatosan itatom a cukros kamillát, remélem megjön a hatás mostmár:)
2009. febr. 3. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!