Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülött babának hány...

Egy újszülött babának hány darab pelenkára van szüksége egy nap, hányszor kell cserélni?

Figyelt kérdés
Pl Pampers pelusból? És az olcsóbbakból?
2016. márc. 21. 11:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy kiscsomagos, nyugi. Ha kevés akkor kérhetsz be. Egyébként sem biztos, hogy beválik az a fajta és csak szenvedsz vele, amíg el nem fogy. Pl. egyes méretet vittem be, de 2-essel indított a fiam. Hiába volt jó elvileg a méret. Na meg még akkor nem nagyon termelnek sokat, legalábbis elég lett volna neki akkor cserélnem amikor a magzatszurok ürült. Azóta is megvan a 3/4-ed csomag pelus, pedig kiscsomagos.
2016. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekünk a kórházban adtak pelust, de itthonra (3 napos volt) naponta 5-7 pelenka fogy, 2 hetes. Minden etetés előtt cseréljük, ha random kaka van, akkor akkor is, így jön ki az 5-7 db.


Nekünk Libero, Pampers és Babylove van, egyelőre beválnak, nem pisil ki, kényelmesek neki. (mindegyiket kuponnal vettük a rossmannban és a dm-ben)

2016. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha kórhàzba kell a pelus,oda szerintem nem kell sok. Ott még nagyon keveset produkàltak, legalàbbis a mi szobànk babài. 44 db-os pamperst vittem, alig hiànyzott belőle mikor hazajöttünk, talàn tizenegykét darab...
2016. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ne mondjátok már, hogy ezt se adnak kórházban, mert elsírom magam, hogy itt tart a magyar egészségügy...
2016. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14.

De, adnak, ha neked nincs, csak szolnak, h kovetkezo pelenkacserere legyen. Uez a helyzet a babaruhaval is. Kozben ugy neznek rad, h "ide allitottal a nyakamra ures kezzel? ezek utan azt is kinezem beloled anyukam, h puszta kezzel embert olsz".


Legalabbis, ahol en szultem...

2016. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nálunk kell pelust vinni meg popsikrémet.
2016. márc. 22. 06:57
 17/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok, a harmadik gyermekem 7 éve született, akkor is kellett vinni már pelenkát. (vidéki kórház szülészete, ami azóta megszűnt...)

13 éve még nem kellett.

2016. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nàlunk 2 db-ot adnak naponta+ amit fürcsinél ràjuk adnak. Majdnem elég is volt ennyi, pedig nem vàrtam még, hogy tocsogjon a pizsiben :)
2016. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!