Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagyják abba a kisbabák...

Mikor hagyják abba a kisbabák az önkéntelen rugdosást?

Figyelt kérdés
Várandós vagyok, 16. hétben, kisfiam 7 hónapos. Pelenkázás, öltöztetés közben szétrugdossa a mellem és a hasam - most már kezd nagyon kellemetlen lenni. Mikor szoknak le erről a babák?

2016. márc. 23. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na igen. Ez után meg jön a direkt rugdosás, meg elmászni akarás... :)

Fiammal akkor lett könnyű, amikor szobatiszta lett.

Addig rúgott, mászott, fordult.

2016. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LadyLoss ***** válasza:

Hát az még nagyon odébb van. :( Próbáld másképp, máshol pelusozi és távol tartani a magad. Amúgy nem lesz baja a méhedben lévő babának, nagyobb rugdosást is tompítani a méh és a hasfal.

Persze neked attól biztos kellemetlen.

2016. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de még nagyon az elején vagytok. A fiamat muszáj volt leszoktatnom róla mert amikor 1 éves volt, már terhes voltam a kislányommal. Sok rászólással, láb lefogással, könyörgéssel, de jelzés értékű rápaskolással is próbálkoztam, egy idő után abba hagyta. Kislányom most 1.5 éves, rúgkapál ha olyanja van.
2016. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! ment a zöld kéz :)


más kérdés, de szorosan ide kapcsolódik, gondoltam nem írok ki újat:


kb. mikor alakul ki náluk egyfajta veszélyérzet, hogy pl. tudja, leesik, ha az ágy széléhez ér, megüti magát, ha elesik, stb. ??

2016. márc. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!