Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Jumboban (sárga) van valami...

A Jumboban (sárga) van valami plusz, ami a fehérje + ch kombóban nincs?

Figyelt kérdés
Sokáig Jumbot szedtem, és ott érzetem, hogy eltelít meg folyamatosdan nőttem is tőle, éreztem, hogy hat valamit. Aztánm sokak tanácsára egy ideje áttértem a sima fehérje + dextróz kombóra. Ugyaqnannyit mérek ki adagokat, mint amennyi a Jumboban volt benne. De azóta úgy érzem, megakadtam a fejlődésben, csak stagnálok egy szinten, nem is estem össze, de már nem is növök. Szóval térjek vissza a Jumbora, ha nekem az jött be, vagy növelnem kéne az adagokat?
2016. jan. 2. 15:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és akkor vanb valami extra összetevő a Jumboban, ami miatt az jobban "használhat"? (olvasom, hogy egy csomó biz-baz aprólék egyéb is van még benne, de ahhoz nem értek)
2016. jan. 2. 15:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Van benne, de kb a kreatin ami olyan mennyiségben hogy ér is valamit.
2016. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Kreatin és plusz aminosavak, de nem nagy mennyiségben.
2016. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Glacierous ***** válasza:
Van benne minimális extra,de ettől még nem éri meg az árát.
2016. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sowilo ***** válasza:
Semmi nincs benne olyan mennyiségben, hogy érjen is valamit, tehát olyan, mint ha benne sem lenne. Csak azért pakolják tele mindenfélével(mint az összes tömegnövelőt egyébként) hogy drágábban tudják adni.
2016. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!