Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt nektek, vagy környezetete...

Volt nektek, vagy környezetetekben valakinek, hogy leállt a baba légzése és képtelenség volt felébreszteni 15 percig? Részletek.

Figyelt kérdés
Az anyák rémálma történt meg velem három napja. 5 hetes kislányomnak megszólalt a légzésfigyelője és a szüleim nem tudták őt 15 percen keresztül felébreszteni. Pont nem voltam otthon :(. Soha nem megyek el, akkor egyedül fél órára el kellett mennem. A baba semmire nem reagált, stimulálták, de semmi. A mentősök sem tudtak vele mit kezdeni, végül a hideg fém hallgatóra ébredt fel. Légzése volt. Korházban volt két napot, teljesen kivizsgálták, monitoron figyelték és teljesen egészséges, nem tudták megmondani mi lehet a baj vele. Most persze nem merek, tudok rendesen aludni, állandóan nézném, iszonyatosan félek, hogy előfordul. Lehet, hogy bölcsőhalál lett volna a vége, ha nem kapjuk el időben?? Van akivel ez szintén megtörtént? Sokszor volt?
2010. ápr. 4. 06:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
szia! én is kíváncsi lennék, hogy hogy vagytok!
2011. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csak most vettem észre a kommenteket..valamiért nem kaptam emailt! Jól vagyunk, köszönöm, hála égnek, azóta nem történt hasonló. A lányom már lassan ( februárban) két éves lesz és efészséges mint a makk:)! Áprilisra várjuk a kistesót:))! Az a 'bizonyos' nap azóta is a fejemben van és a sírás kerülget, ha rá gondolok. Valós választ soha nem kaptam, h miért lehetett. Próbálták utána refluxra kezelni, ami sztem felesleges volt, mert ő még csak nem is volt bukós baba. Pár hétig adtam neki a gyógyszert, aztán hagytam. De igazi okot, a történteknek értelmet senki nem adott. Szóval minden a legnagyobb rendben! Köszönöm, h gondoltatok ránk:)!!

2012. jan. 17. 05:35
 23/24 anonim ***** válasza:

szia!

mi történt azóta?

a második babával minden rendben?

2012. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Bendes Szilvia válasza:

Sziasztok.

Kisfiam két hetes múlt és nekünk is sipolt a légzésfigyelő. Azonnal mentőt hívtam és kórházba töltöttünk 3napot. Azt mondták hogy a baba teljesen egészséges. Másnap mikor haza értünk megint jelzett a légzésfigyelő de amikor oda mentem kisfiam vette a levegőt. Párom családjában már előfordult bölcsőhalál. Kisfiam olyan mélyen alszik hogy nem lehet felébreszteni bárhogy próbálom. Azóta nem bírok megnyugodni,folyton őt figyelem. Nem tudom mihez kezdjek. Valaki járt már hasonló cipőben?

2013. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!