Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általában mennyi szokott...

Általában mennyi szokott lenni egy ilyen baba fotózás?

Figyelt kérdés

Gondolom kérésre nem csak a babáról, hanem mamaval, papával is csinálnak képeket.

Meg ha tudtok jó fotóst és megfizethető áron ajánlani, azt megköszönném.



2016. márc. 24. 21:06
 1/5 Bella169 ***** válasza:

Nekünk 30 körül volt. Házhoz jött a fotós. Készült a babáról kép, meg anyával, apával kettesben és hármasban. A képeket dvdre írva kaptuk meg.

Időtartamba egy rendes fotósnál 2,5-3 óra minimum egy ilyen fotózás. Van idő megnyugtatni a picit ha nyűgös, vagy épp megetetni ha éhes.

Fotóst tudok ajánlani, de kérdés te merre laksz, mert az nagyon nem mindegy. Ha ide nem akarod kiírni privátba is megírhatod és ha a közelben laksz akkor elküldöm, hogy ki fotózta a mi lányunkat.

2016. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk újszülött fotózás lesz, stúdióban, közös fotókkal, minden munkával együtt 45 ezer ft.

És baromi ügyes a csaj, nem volt kérdés hogy őt válasszuk :)

Art is love photo néven van facebookon, van külön baba mappája.

2016. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is stúdió fotózás volt,legalább 150 kép lett,és kaptunk egy videót is.30 volt.Hol laktok?Hátha tudok ajánlani.
2016. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi nem csináltattunk, mert hosszadalmasnak tűnt a mi babánk igényeihez, de a kórházban ajánlottak egy fotóst (ott dolgozik) 30.000 Ft lett volna, 150 kép, és 3 óra kb. a fotózás.


Csináltak volna rólunk is, én rákérdeztem és mondták, hogy természetesen csak melltől felfelé.:) Ami jó hír volt, mert pocakos maradtam még egy ideig.:)

2016. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őt nagyon tudom ajánlani, bár elég drága (70 000) de profi képeket készít. Mi sajnos csak 8 hónapos korába tudtuk menni, mert az elején még nem Pesten voltunk, de nagyon elégedettek voltunk vele.

[link]

Vidéken, kisvárosban laktunk az elején, ott mentünk újszülött fotózásra. Az 25 000 volt, szép képek lettek végülis, de nem voltam maradéktalanul elégedett. Ott 150 képet csináltak és 25 képet kaptunk meg utómunkázva papírképként + az összes kép dvd-n.

Merre laktok?

2016. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!