Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elutaznánk 1 hétre 7 hónapos...

Elutaznánk 1 hétre 7 hónapos babámmal, hogy oldjam meg a tízórait, ebédet, uzsit? Vegyek üveges bébiételt? Milyet érdemes?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs bolt ott ahová mentek?Esetleg külföldre utaztok?Az üveges itthoni a legjobb megoldás!Kecskeméti fincsi és aránylag jó árban szokott lenni!Azért gyümölcsöt tudsz akárhol venni uzsira is!
2010. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pont 7 hós kislányunkkal voltunk nyaralni belföldön. Vittem itthonról a botmixert, és vettem üveges kaját is tartalékba. Gyümölcsöt helyben vettem, és ha szükség volt még üveges kajára, akkor azt is meg tudtam ott venni
2010. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyat vigyél, amit szeret! Utazáskor vannak babák, akik rosszabb evők, így ha ilyenkor akarsz olyasmit adni neki, amit még nem kapott, vagy nem annyira szeret, ne számíts sok sikerre. Az üveges kaja, ha szereti, a legegyszerűbb választás. Vigyél egy bébiétel-melegítőt magatokkal, sokat segít.
2010. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!