Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adjak inni a 2...

Milyen teát adjak inni a 2 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
A vizet nem nagyon szereti és hasfájós a picikém de úgy gondolom a Mecsek Baby csak ront a helyzeten akkor sír nagyon amikor pukizik ebből gondolom hogy nem jó neki a tea
2016. márc. 26. 06:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk semmilyet.

Espumisan, colief, infacol.

2016. márc. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sem adnék semmit. Próbálj ki egy-két szert, hátha valami beválik. Mondjuk nálunk semmi. 3,5 hónaposan múlt el magától.
2016. márc. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Teát egyáltalán nem szabad, attól nem csoda ha hasfájós.
2016. márc. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. márc. 26. 06:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is rosszabb lett tőle.

Az angol víz segít nálunk, semmi más. Pedig szerintem nincs olyan amit még nem próbáltunk ki.

2016. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is adtam a teát, és rosszul tettem. Nem kellett volna. Szerencsére hamar kapcsoltunk, hogy valami nem stimmel.a hasa is fájt és amúgy is szárít a tea. Vagy víz. Tápszer, de a legjobb a te tejed persze. Emellett gyógyszer. Nekünk az infacol be vált. Kólika ringatás. Tornáztatás stb. Olvasgass.
2016. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a neten hogy 6hetes kor után lehet adni neki limonádét mert tán a citrom segíti az emésztést és segíti a gázok távozását erről mit tudtok?Ez a recept:1dc forr.víz 1pici cukor 1kávés kanál kifacsart c.lé Azért szeretnék csak picit inni adni neki mert sajnos tápszeres
2016. márc. 26. 09:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy lehet! A citrusféléket 1 éves koruk körül kell bevezetni.
2016. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Te jó ég, meg fogod ölni azt a gyereket!

Olvass már SZAKIRODALMAT, ne bulvár marhaságot!

2016. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne adj citromot neki.

Mit próbáltál eddig adni neki? Espumisan, infacol, colief, angol víz, biogaia, szerintem érdemes legalább megpróbálni. Vagy Pepti tápszer nálunk ez volt a 6. és elmúlt a hasfájás.

2016. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!