Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adjak inni a 2...

Milyen teát adjak inni a 2 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
A vizet nem nagyon szereti és hasfájós a picikém de úgy gondolom a Mecsek Baby csak ront a helyzeten akkor sír nagyon amikor pukizik ebből gondolom hogy nem jó neki a tea
2016. márc. 26. 06:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Isten ments hogy megöljem a gyerekem!!!Csak próbálok neki segíteni és azt is tudom hogy citrusfélét sem szabad nekik adni még ilyenkor nagyon sok mindent kipróbáltam espumisan,angol víz,colief..most az infacolt kapja de teszem fel a kérdést hogy az infacolnak miért van narancsos íze?Az is citrus féle és arról is azt olvastam hogy gyomorerősítő és puffadásgátló
2016. márc. 27. 15:48
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak az íze olyan. Biztosan sok módosításon esett át, nem facsart narancs van benne. Az enyém egyébként hányt tőle.

Én inkább azt mondom szélcsövezem ha szükséges, de ilyen limonádé féléket nem adnék neki.

Viszont én mindenkinek azt a tippet adom, hogy nézesd meg a vizeletét. Sajna nálunk megint ott van a probléma. :( Inkább egy felesleges vizsgálat, mint a felesleges szenvedés. Kértem a gyerekorvostól beutalót általános vizeletre mert rossz érzésem volt a puffadással kapcsolatban erre rossz lett az eredmény..

2016. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Nem adok neki semmi féle limonádét én csak megkérdeztem hátha valaki hallott róla!Már orvosnál is jártunk ott azt mondták hogy sokat eszik és azért fáj a hasa!Úgy hogy azt hiszem hogy itt továbra is csak az idő és a türelem fog segíteni!Mégegyszer köszönöm mindenkinek
2016. márc. 27. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!