Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukája!...

Tápszeres babák anyukája! Mennyiket eszik a babátok és hányszor egy nap? Milyen tápszert használtok 1 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 6 hetes a babám és születése óta a doki a MILUPA Pregomin nevű tápszerét írja fel. így nincs hasmenése, szorulása...
2010. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én babám 1 hetes kora óta Milupa Aptamilt kap. 2 és fél hónapos. 6-szor eszik egy nap, átlagosan 150 ml-t
2010. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi Humana Ha 1-t használtunk,kb 3oránként evett.A norm mennyiség ált. a babák sulyának 1/6.Például 3kg baba 500ml/nap,nekem a védőnő mondta,ez átlag ettől tőbbet is ehet,kevesebbet nem.
2010. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi a Beba 1-et esszük, de a Milupát ajánlanám én is . a fiam nem ette nem szerette ezért nem azt kapta. kevés evő 6*max40ml, több nem ment.
2010. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beba HA 1-est adj neki mindenképp! és a hipoallergén itt a lényeg. egy hónaposan még napi 8x ettük kb. 3 óránként!
2010. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám koraszülütt a Beba koraszülötteknek tápot+anyatejet eszik 50-50% arányban. Most kell váltanunk, mert lassan 5 kg és ezt a tápot 5 kg-ig ajánlják. Valószínűleg Beba 1-es h.a.-t fogok neki adni.
2010. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi milupa Milumil-al kezdtünk, nemtudom van e otthon. Aztan mikor milumil 1-re valtottunk az nem jött be, igy probalkoztunk az aptamillal, ami szinten milupa, csak mas. Azota nincs baj. (az elözöt mindig visszabukizta) mi nem HA-t eszünk mert nem erzekeny es egyikönk sem volt az a csaladban, szoval a kezdetektöl fogva "simat " kap. Felesleges a HA ha nemvaloszinü az allergia. Erröl kerdezd az orvosodat, de azthiszem sokaknak azert irnak HA-t, akiknek valojaban nincs kockazatuk mert azt tovabb fel tudjak irni.Artani nem art. Mi külföldön elünk szoval itt igyis ugyis teljesaru lenne, ezert nem volt erdekes. A Beba-rol hallottam meg, hogy jo meg a Hipp. kinek melyik valik be, nekem az itteni gyerekorvos aztmondta ezek nagyjabol egyforman jo minösegüek. 1 honaposan a lanyom kb 6* evett 90-100 között, nagyon jo evö, hozza kell tennem :)
2010. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!