Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves baba allando figyelmet...

1 eves baba allando figyelmet szeretne, mar lassan nem birom tovabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 honapos a kisfiam, imadom szeretem teljes szivembol, de lassan nagyon kifaradtam. Elejetol kezdve nekunk semmi nem ment ugy ahogy azt szerettem volna. Nagyon hasfajos baba volt, szinte csak olben aludt 5 honapos koraig, amit egyik naprol a masikra elhagyott, de azota folyamatosan van valami. 8 honapos kora korul jott a szeparacios szorongas ami tartott jo 2 honapot. Levakarni nem tudtam magamrol, ha felvettem leakart maszni ha letettem felakart jonni, na de ez is eltelt. Ami az igazi gondom, hogy egesz nap egyedul vagyunk apa csak 6-7 kozott er haza, 8-kor meg mar alszik a kisfiam, szoval egesz nap csak velem van. Olyan 11 honapos koraig teljesen elvolt, allandoan jott utannam, mindent egyutt csinaltunk, de most semmi sem megy. Folyamatosan jatszani kell vele, amit hamar megun aztan jon a nyurroges, allandoan olben szeretne lenni, ami 5 honapos kora ota nem igy volt. Barmit csinalok ami hazimunka, hiaba van egy helysegben vele, hiaba probalom etelle/jatekkal lefoglalni hasztalan, mert jon mellem s rangatja a ruham, hogy vegyem fel, mihelyt ra figyelek mar akar lemaszni az olombol, ha megint nekikezdek valaminek megint ugyanez. Nem tudok meg a c-re sem nyugodtan leulni, mert oda is maszik fel. Ahogy hazajon apa en megszunok letezni, igazabol arra az egy orara tudok felszusszani. Azt olvastam, hogy meg masfel eves kor korul van szep. szorongas, vagy ez az lenne, ilyen hamar? Foga nem jon, orvosnal nemreg voltunk, semmit nem talalt. Szinte egesz nap a nyafogas s a hiszti megy ami mar teljesen kiborit. Kerlek nyugtasson meg valaki, hogy nem en vagyok az egyeduli elkeseredett ebben a cipoben jaro anya. Tanacsot, velemenyt nagyon szeretnek!

2016. febr. 11. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit viszed friss levegőre?
2016. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam kérdezni: mikor mentek ki???

Ha egész nap otthon vagytok ketten, az már kevés lehet neki. Kell a levegő, kell a helyváltoztatás, az inger, és most már egyre inkánn a többi gyerek! El kéne járni játszótérre, baba-mamás foglalkozásokra. Ingerszegénynek tűnnek a hétköznapjaitok.


12 hós kisfiú anyukája

2016. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Napjaba 3 orat setalunk kint, miota megszuletett osszesen 10-15 nap volt amikor nem mentunk setalni, hetkoznap nem, de hetvegen szinte mindig menyunk valahova, van hogy ellnesbe van hogy jatszohaba, havi alkalommal meg mindig akad alkalom hogy a barati tarsasagban levo gyerekekkel osszejarunk.
2016. febr. 11. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanilyen volt minden a lányommal, ahogy leírtad, magunkra ismertem. :)

Pont ilyen idős korában volt nálunk is az, hogy semmit nem tudtam csinálni, belém csimpaszkodott és húzta le rólam a nadrágot, hogy vegyem fel, majd tegyem le, megint fel és nyafogott és nyafogott. Nos, ez is lecsengett róla szerencsére, mint ahogy írtad a többi nehézség kapcsán is. Most lesz 20 hónapos. Ha bármit csinálok gyönyörűen eljátszik a játékaival (persze mindent kihoz mellém), vagy kipakol a szekrényekből. Nagy a káosz utána, de legalább elvan! :) Úgyhogy kitartást, ennek is vége lesz! :)

2016. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!