Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik büfiztetési...

Nektek melyik büfiztetési technika vált be?

Figyelt kérdés
Kis lányomnak nehezen megy, főleg az etetés végén mikor már alszik szinte. Próbáltam ülve, felemeltem már, tornáztattam. Miután lefektetem néha kb fél órára rá nyöszögve kel, felveszem és akkor jön a büfi.
2016. márc. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vállam felett volt valamivel a feje. Rugóztam járás, állás közben, míg tartottam. volt, hogy egy kicsit simiztem a hátát az ujjaimmal, vagy nagyon finoman jártak a hátán az ujjaim. Lehet, hogy az nem játszott közre a büfizésben. :) volt, hogy meglehetősen soká tartott mire kijött a büfi.
2016. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hátamra fekszem a babát pedig a mellkasomra fektetem. Újszülöttként csak így büfizett és még most is ez a leghatékonyabb.
2016. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokféle. Az egyik, hogy eves utan leveszem a mellkasomrol es a felemelkedestol mar bofog is. A masik, hogy atvetem a vallamon, hogy a pocijat kicsit nyomja a vallam. Az utolso eteteskor csak az valik be, hogy a ferjem etetes utan a vallara veszi, a gyerek lefele log es olvas neki. Vegigbofogi es pukizza a Vilagirodalom legszebb verseit.:D aztan alszik.:)
2016. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Függőleges helyzetben tartottam és megvártam, míg kijönb a büfi.

Ha sok levegőt nyel, akkor érdemes szopi közben is megállni és büfiztetni, mert ha sokat "ráeszik", akkor utána nehezebben jön ki a levegő.

2016. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két dolog vált be: vagy úgy sétálgattam vele, hogy kb a gyomorszája legyen a vállamnál, ez szinte mindig bevált. Ha mégsem, akkor egyszerűen hasra tettem le aludni, úgyis kijött előbb-utóbb.
2016. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!