Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák megnéznétek...

Tapasztalt anyukák megnéznétek? Véleményetek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos lesz ,de még egyszersem aludta át az éjszakát! Ezeket eszi: reggel szoptatom ,tízóraira gyümölcs,ebédre főzelék és szoptatás,délután gyümölcs,este szoptatás ! Valami nem jó ?
2010. ápr. 4. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Estére próbálj tartalmasabbat adni, pl. tejpépet, és lefekvés előtt adj szopit. AZ én fiam első átaludt éjszakája ezután a menü után volt. 7 hónaposan már nem lekik annyira jól a tejjel, ezért kell valami tartalmasabb. Ha kipróbálod a pépet, akkor készülj rá, hogy megszomjazhat, adj neki vizet, és alhat tovább.
2010. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kislányom 13 hónapos és 1 kezemen meg tudom számolni hányszor aludta át az éjszakát....

Szerintem ez nem az étkezéstől függ.

Nem jön a foga?

2010. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom,hogy:

Reggel:tápszer

Tízórai :gyümi+keksz

Ebéd: főzelék

Uzsonna :tápszer

Vacsi: tejpép

Mióta felcseréltem az esti tápszert pépre,azóta átalussza az éjszakát.

8 hós

2010. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
...ja igen,és tea kell utána,esetleg ha éjjel ébred,akkor is csak tea,mert szomjas.A péppel már ki kell bírnia az éjszakát szopi nélkül.
2010. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor nem jött akkor sem aludta át ! Felkelek hozzá ,semmi gond ,de én is a tej mennyiségére ill.minőségére gyanakszom ! A tejpéptől nem lehet allergiás ? Hogy kell adni ?
2010. ápr. 4. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 éves koráig egyetlen éjszakát ha átaludt.

Pedig 7 hós korától már "rendes" vacsit kapott.

Szerintem ez babafüggő.Én mindegy volt,hogy mit adok neki, cicit vagy pépet akkor sem aludt éjjel.

2010. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi fürdés előtt kb egy órával főzeléket adunk -és ebédre is-, aztán a fürdés után szopizik újra. Korábban pedig lefejt tejet kapott, amit előző éjjel fejtem neki kb. 70 ml-t. 8 hónapos
2010. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is kevés a tej neki vacsira, nálunk is ez volt. Szoptatás után evett tejpépet (gyógyszertárban lehet kapni hippoallergént, bár mi simát ettünk, nestlé rizses tejpépet, ebben nincs cukor)

2010. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól veszem ki akkor azért kel fel mert éhes. Nekem úgy evett ilyenkor a fiam, hogy lefekvés előtt evett 2 órával és közvetlenül még lefekvés előtt is evett. Így tele volt a pocija és kibírta reggelig. Adj neki Sinlacot, azt a doki fel tudja írni az biztos nem vállt ki allergiát, mert a tejérzékeny fiam is azt eszi, vagy lehet venni rizspehelypépet amit úgyanúgy vízzel keversz össze, az is nagyon jól laktat.
2010. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem muszáj ne adj neki tápot az műanyag, nem hiszem hogy attól jobb lesz a helyzet. Két fiam van az első sohasem kapott tápszert a másodiknak sajnos muszáj volt, de ettől függetlenül egyik sem aludta át az éjszakát.


Figyeld inkább meg hogy mikor érzi jobban magát ha hűvösebb a szoba vagy melegbe nyugodtabban alszik? teljesen sötét legyen vagy ne? Télen a fűtés miatt szárazabb a levegő is lehet hogy csak szomjas.


Két rosszalvó fiam van, és tudom hogy hosszútávon ez nagyon fárasztó de vannak babák akik már 4 hónaposan átalusszák éjszakát vannak akik csak 2 évesen.

2010. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!