Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha 4 hos kislányom...

Mit tegyek, ha 4 hos kislányomat, sehogyse tudom napközben elaltatni?

Figyelt kérdés
Viszont annyira fáradt,hogy nagyon-nagyon sir( üvölt) majd felakad a szeme,de nem alszik el:( minden hogy probálom altatni,babakocsiba,ölbe,kiságyába,de nem megy,hogy csináljam? Éjszaka nincs baj,bár mostanában fel-fel ébred,de átalussza? Jönne a foga,és azért nem alszik,vagy azért sir nagyon? Vagy egyszerüen csak fent akar lenni?
2008. szept. 22. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, az enyém 12 hetes, de napközben sehogy nem tudjuk elaltatni. Mit tegyek?
2008. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokáig én is ezzel a problémával találtam magam szemben. Nálam is az volt a baj,hogy mire lefektettem volna már túl fáradt volt,ahhoz,hogy gond nélkül elaludjon.

Ami nekem segített: Amikor felkelt a kisfiam akkor megetettem,játszottunk és amikor elkezdett nyűgösködni,vagyis már nem kötötte le a játék akkor vittem a kiságyába. Ez a folyamat mindig így követte egymást.Először kellett fél óra mire elaludt,(néha volt egy kis sírás is)de pár nap után már előre tudta mi fog történni.

A lényeg,hogy mindig időbe tedd le aludni. Ne várd meg még teljesen kifárad.Szemdörzsöléskor,ásításkor,amikor látod a szemén,hogy álmos lesz.

Hogyha nem jött be a simogatás, ringatás stb. akkor egy kis teát adtam neki,vagy cicire tettem ez már a végső megoldás volt.

Lehet a foga is ,ami miatt nyűgösebb,ez pár nap alatt ki fog derülni.

2008. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!