Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez? Csak ilyen fajta?

Normális ez? Csak ilyen fajta?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiam másfél-2 órát van ébren, és utána aludnia kell. Ébrenlétkor nagyon aktív, de többször alszik napközben, van hogy 20 percet, de akár 3 órát is. Éjjel 8-10 órát alszik, ébredés nélkül. Másik mind azt mondják, maximum egyet alszik a gyerkőcük nappal (hasonló korúak).
2016. márc. 29. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hónaposan még bőven kétszer aludt a fiam nappal. De volt, hogy 3x is.
2016. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem is egyet, de 2-3-t kellene aludnia nappal.

1,5 óra ébrenlét 8 hónaposan már elég kevés. 3 lehetne. én a helyedben megemlíteném az orvosnak. nem azt mondom, hogy nem normális, de lehet van a háttérben valami (ilyenre gondolok mint pl. vashiány...)

2016. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bella169 ***** válasza:

7,5 hós a lányom. 4 szer alszik még napközben. Èjjel 9 órát alszik. Napközben a 4 alvás össz ideje kb 6 óra.

Nálunk sincs fent 1,5-2 óránál tovább.

Neki ennyi az alvás igénye.

Doki szerint is minden rendben.

2016. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 9hónapos, átlagos napon 2-2,5 órát van ébren, 1-2órat alszik, napi 2-3x,már többnyire átalussza az éjszakát, viszont délután már többet van ébren. De ha megyünk valahova van hogy 5-7orát is ébren van egyszerre. Szerintem normális, de esetleg megprobálhatod hogy később teszed le, hogy akar-e még fentlenni.
2016. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. márc. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!