Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos babát ott lehet...

2hónapos babát ott lehet hagyni egy éjszakára a nagyszülőknél?

Figyelt kérdés

este vinnénk, etetés,altatás után mennénk el,hajnali 4-5körül szokott kellni,nagymama etetné ( tápszeres), és még egy etetés lenne az övé, utána délelött mennénk érte.

éjjel megérezné, hogy nem a kiságyában alszik?vinnénk a közvetlen dolgait ( takaró, morzsolgatósbábú....)

a nagyi szívesen válalja, csak fél hogy a picit viselné meg a más környezet.


2008. szept. 22. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 hónapos a kisfiam, én még nem merném egész éjszakára a nagyival hagyni, de minden baba más. Ha jó alvó és hozzá van szokva a nagyihoz, akkor lehet, hogy nem veszi zokon.
2008. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem tudnátok esetleg a nagyit hozzátok költöztetni arra az éjszakára? Nekünk úgy volt és meg sem érezte a lányom.

Ha mégsem, az mindenképp jó ötlet, hogy vigyetek minden megszokott kis dolgát, talán nem veszi észre a turpisságot.

2008. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vigyétek, főleg hogy tápszeres és nem kell éjszaka szoptatni, mert később esetleg nehezebben szokja meg az idegen környezetet. Nekem épp a szopi miatt nem lehetett, mire meg már emiatt otthagyhattuk volna, nem volt el nélkülünk...
2008. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár tápszeres,akár nem én biztosan nem hagynám a 2 hónapos babámat a nagyszülökre.ha csak nem lenne annyira fontos a menetel,ahová nem tudom magammal vinni.A lányom 8 hónapos,de még most sem volt egy napot sem nélkülünk.Ez az én gondolkodásom.Ted azt,amit jónak látsz,de akor már inkább a nagyit hozzátok sza´llítani.
2008. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!