Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Várjak amíg teljesen felébred,...

Várjak amíg teljesen felébred, vagy félálomban nyöszörgésre kezdjem etetni?

Figyelt kérdés

Cuppog, nyöszörög, néha felsír, de ha az ágyában hagyom visszaalszik.

Van, hogy 5-7 órát alszik - 6 hetes - valószínűleg már éhes, de nem ébred fel rá.

Egész jól fejlődik, bár az elmúlt héten kevesebb volt a súlygyarapodása.

Nappal se jelez mindig, max. 3 óránként megetetem.



2016. márc. 30. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Megetetném. Ha félálomban van, az evéstől majd újra ellazul, visszaalszik, hogy tele a hasa.

7 óra az már elég soknak tűnik tej nélkül, amit addigra réges-rég megemészt.

2016. márc. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő így jelez, ha éhes. Nappal, ha nem eteted meg, mennyi idő múlva kér enni? Nem muszáj 3 óránként etetni, ha úgy igényli, és megfelelő a súlygyarapodása, akkor 2-4 óra között (éjszaka lehet akár több) normális ha eszik. Az is normális, ha nem egyenletes a súlygyarapodása, a lényeg hogy folyamatos legyen.
2016. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én simán megetettem ilyen helyzetben egyszer de nem evett sokat, az adagja felét se. Majd bukott sokat tőle. Utolsó éjszaka volt amikor ezt csináltam, többet sose.
2016. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik gyerkemet sem keltettem fel,ha amúgy visszaaludt.

Ha éhesek voltak egyételmű sírással jelezték,megetettem és már alustak is tovább éjjel.

Ez egyik két hetes korától,a másik 4 hetes korától aludt éjjel és nem kelt fel enni.

2016. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyerekorvos,hogy ejjel nem kell feljelteni,de nappal max.4orankent ennie kell...Nekem bejott es atalussza az ejszakat azota is!!!
2016. márc. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!