Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hassak magamra félálomb...

Hogyan hassak magamra félálomban? Amikor tényleg, félig csukott szemmel hallom, hogy sír a babám?

Figyelt kérdés

Nem tudom mivan velem,de napközben marcangol a büntudat.

Ilyan mintha nem is én lennék mikor alszom. A dolgozó párom harabb feláll a 6-hós babánkhoz mint én.

Amikor sikerül észhez térnem természetesen felállok. De addig csak hallok és nem reagálok...


2015. aug. 26. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hullafáradt lehetsz. Az agyad előbb felébred, mint a tested. Olyan, mint az alvásparalízis. Remélem, azért a férjed nem neheztel rád emiatt.
2015. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Ha egyszer beájulok... szóval nálunk apa kel. Ellátja a babát és visszafekszik. Nekünk bevált. Én ébreszthetetlen vagyok. Most 2 éves. Ha átjön éjjel, arra sem ébredek fel. Egyszer ébredtem, mikor ráült a fejemre. :)
2015. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A dolgozó párod? Te mit csinálsz egész nap?: etetsz, pelenkázol, mosol, vasalsz, fertőtlenítesz, főzöl és mesélsz, magyarázol, játszol vele, bohóckodsz, énekelsz neki, aztán este 6-kor eszedbe jut, hogy ma még pisilni se voltam! Amikor a fiam sírni kezd éjszaka, mert nem találja a kedvenc takaróját, akkor oldalba bököm a férjem, hogy most te jössz! Én már kivagyok, a takarót ő is vissza tudja adni, ha meg tényleg te kellesz, akkor úgyis úgy fogsz kipattanni az ágyból, mint egy rugós baba! Hallod a hangján! Ne legyen bűntudatod, pihenni neked is kell!
2015. aug. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!