Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor félálomban lenne a...

Ilyenkor félálomban lenne a félévesem?

Figyelt kérdés
Esti fektetésnél képes úgy sírni, viselkedni, mint aki nincs magánál. Hiába van ölben, ringatnám, nem figyel rám, hangra összerezzen.
2015. aug. 28. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szeles
2015. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyent nekem is szokott csinálni, meg is lepődtem. Fektetéskor korábban altattam ölben, ha nyűgösebb volt. Vagy nem akart elaludni. Aztán egy idő után ha felvettem még rosszabb lett. Majd leraktam, "akkor magadra hagylak, hátha úgy jobb lesz neked" és mire elértem az ajtóig megnyugodott, játszott 1-2 percig az alvósmacival és aludt is mint a bunda. Nem kellett neki az altatás. Lehet nálad is így van. Próbáltad már, hogy hagyod had altassa el magát?
2015. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miújság? Sikerült kideríteni mi volt?
2015. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán, következő éjszaka is ébredt, nem kellett neki semmi, sírt, megnyugtattam ölben, de mihelyst le akartam vele ülni, rázendített. Harmadik ilyen után átadtam az apjának, ő megnyugtatni sem tudta egy idő után, felkapcsolta a villanyt, mire a gyerek magához tért. Nem volt jó neki ezután se semmi, pár percre magára lett hagyva a kiságyában, majd már meg lehetett etetni, s aludt tovább.

Sokszor nem értem a gyerekem viselkedését, hisztisnek hat, akaratos nagyon. Társaságban nincs vele gond, ezt nekünk tartogatja. Sosem volt vele könnyű. Sőt, nagyon rossz alvó, rendszertelenül evő, kiszámíthatatlan. Ugyanakkor nagyon okos, szép, ügyes.

2015. szept. 3. 06:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy jön a foga? Vegyél dologélt, kend az ínyére, talán megnyugszik kicsit. Bár én olyankor is a cumijára kenem, ha már nem bírok vele. Van amikor bealszik tőle, mert eltereli a figyelmét.
2015. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!