Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog így átállni a...

Mikor fog így átállni a nappali egy alvásra?

Figyelt kérdés
13 hónaposom nagyon sokáig nagyon nehezen tudott elaludni, s mindig kevés alvásigényű volt. Kb 3 hete átalussza az éjszakát ( nagyjából este nyolctól 5-6:30ig). Mivel korán kelő, így délelőtt is alszik egyet, és délután is, néha fordul elő csak, hogy dél körül alszik csak 2óra 20percet. Általában nehezen bírja már kivárni a fél8as fürdetést, van, hogy már hatkor aludna. Megjött az alvókája???
2016. márc. 30. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyeld a baba igényeit, és látni fogod, mikor kell átállni.

Nekem az egyik gyerekem csak 15-16 hónaposan állt át az egy alvásra.

2016. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igazodunk hozzá természetesen, egyszer ébresztettük fel, akkor hatalmas sírás volt, nehezen nyugodott meg, így ez csak akkor alternatíva, ha nincs más megoldás.

Csak rossz, mert az újabb várandósságom miatt egyre többször kell másra bíznom rövid időre ugyan, de arra a kérdésre, hogy mikor kell, fog aludni, nem tudok így választ adni.

2016. márc. 30. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, hidd el, ha majd másra bízod, akkor a gyerek alkalmazkodik ahhoz, ami van.

Gondoltam, hogy írjam-e, hogy ez a luxus úgyis csak az első gyereknek adatik meg, a következő már akkor alszik, amikor tud, mert alkalmazkodni kell a testvérhez. :)

3 gyerekes 5 hkm

2016. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy picit kitolnám az esti füdetést és alvást... és akkor reggel nem kelne korán


Vagy pedig nem hagynám ebéd előtt aludni csak evés után és akkor többet aludna valószínüleg így este sem lesz olyan korán fáradt...


Persze ezek nem 1-1 napos átszoktatások és az első pár nap elég fárasztó, de én megtenném a helyedben jogy kind a ketzőtöknek jobb legyen

2016. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!