Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babát mennyi idő után...

6 hetes babát mennyi idő után ébresztenétek nappali alvásából?

Figyelt kérdés
Sétálni voltunk, már 4 és fél órája alszik. Máskor mindig felébreszti az éhsége, jó ha 3 órát kibír.

2015. febr. 20. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 3 óránként mindig keltettem, illetve ha nem is keltettem, de a lefejt tejet odaadtam neki félálomban is. Ha akart, aludthatott tovább. Éjjel hagytam, bármeddig aludhatott, akkor is csak gyors kaja, aztán alvás vissza volt.
2015. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egyik gyerekemet sem ébresztettem soha.
2015. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
soha nem ébresztettem, csak ha már nagyon fájt a mellem a sok tejtől.
2015. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tegnap töltötte az egy hónapot a kislányom.Én sosem keltem fel.Nálunk is kb.3 órát bír normál esetben,de ha sétálunk,akkor ő is átalszik 4-5 órát.Szerintem ezzel semmi baj sincs.Majd felkel,ha éhes lesz. :)
2015. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Neki ez még nem megy az éjszakai alvása rovására, ugye? Bocsi, ha buta kérdés, első baba.
2015. febr. 20. 15:00
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Nálunk nem megy az éjszaka rovására.
2015. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm.
2015. febr. 20. 15:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem megy a rovására.

Sőt.

Van egy story-m. Egyik ismerősöm iker! gyerekei átludták az éjszakát és akkor ettek alapból is, amikor éhesek voltak. Na, kedves védőnő : anyuka, 3 óránként enni kell a gyerekeknek. A csajszi 3 óránként keltette őket... Na, azóta nem alusszák át az éjszakákat. Szuper lehet... És nem tudja visszaállítani a régi rendet.


Fiamat, lányomat se ébresztettem. Fiam 5 hós korától átalussza az éjszakát, lányom 1 hósan már átaludta. Most bezavar a fogzás, úh reggel 4-5 körül kel egyszer, de vele sincs amúgy éjszaka probléma, most 6 hónapos.

2015. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kórházban besárgult? Súlygyarapodás van normális ütemben?
2015. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk volt olyan, hogy szinte egész nap aludt. Mondtuk is, hogy na este nem lesz alvás és olyankor még éjszaka is jobban aludt. Én nem ébresztettem soha.
2015. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!