Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek válaszát várom?

Ikresek válaszát várom?

Figyelt kérdés

Olyan anyukák válaszára vagyok kíváncsi akinek ikrei vannak.(vagy esetleg ha ismer valaki ikreket)Hány évesek?Van e még melletük másik gyerkőc?És a nevük?

Csak kíváncsiságból kérdezem a nevüket hogy vajon a többség hasonló,ugyanaz a kezdőbetűs vagy teljesen különböző nevet adott.A kor és többi gyerkőc pedig hogy mennyi idő után vállaltatok újabb babát.

Nekem egyébként "dupla ikreim"vannak:Benedek(Beni)&Barnabás(Barni)-5 éves

Lorina(Lori)&Eliza(Lizi)-15 hónapos :)


2016. márc. 30. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem írok konkrétumokat.


Alsósok.

Nincs másik gyerek mellettük. Nincs is tervben.

Nem adtam hasonló nevet, én azt erőltetettnek tartom, nem cukinak. Még csak nem is kezdődik egyforma betűvel. Így is mindenhol keverik Őket, hiába nem öltöztettem SOHA Őket egyformába. Ha még a nevük is hasonlítana, kész káosz lenne.

2016. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Szintén duplaikres leszek hamarosan.


Blanka-Zita (3 évesek)

Most (valószínűleg) két kisfiút várok júniusra. Ők valószínűleg a Krisztián és az Olivér neveket fogják kapni.


Megkérdezhetem, hogy nálatok a gyerekek spontán ikrek? Én lombikos anyuka vagyok.

2016. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egypetejű ikerhúgaim vannak :) én vagyok a nagytesó. 3 éves voltam mikor a hugik születtek.A nevük Lilla és Gréta.A Lillát én választottam mert a bölcsiben a legjobb barátnőmet így hívták  a Grétát a szüleim választották.Idén lesznek 26 évesek.
2016. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ikertesóm. Az ő neve Gábor, enyém Petra. Az öcséink 2 - 3,5 évre születtek (a kisebbiket nem tervezték:))
2016. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek,szep neveket kaptak ezek az ikrek :)

#2 gratulalok!A fiuk lombikbabak,a lanyok teljesen veletlen lettek,meg is lepodtunk rendesen de a doki is :D

Amugy tokre megorultem most h duplaikres leszel :),olyan ritka ez szerintem.Epp a minap lattam amugy egy videot,anya&apa+6 gyerek-3 iker :D(a legnagyobbak fiu lany,aztsn ket kisfiu,vegul ket kislany es mindnnek B betuvel kezdodik a neve)

2016. márc. 30. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es! Az Olivér nálam a kedvenc! :) Az én kisfiam is Olivér. Illik hozzá. Igazi gézengúz kis bajkeverő :)
2016. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz 4 gyerekkel. Azért még ijesztő is, bár nagyon izgalmas. Bár mi mindig négy gyereket terveztünk a férjemmel. Bár nem úgy terveztük, hogy 3,5 alatt hozzuk össze, de biztosan minden így lesz a tökéletes.


Szerencsére a csajoktól nagyon sok dolog megmaradt ráadásul duplán. Pl. babakocsi, kiságyak :) Úgyhogy anyagilag tök jó fejek a fiúk, hogy ennyit spóroltak nekünk:)


Nekem még általánosban volt egy osztálytársam akinek az ikertesója a másik osztályba járt, ők kétpetéjű ikrek voltak, a nővéreik pedig egypetéjű ikrek. Más dupla ikrest nem ismertem személyesen.


Nálatok a lombikikrek után a spontán ikrek nagyon wow:)


Utolsó! Szép neve van a kisfiadnak:) Nekem is mindig tetszett az Olivér név, bár amikor a lányokkal voltam terhes és még nem tudtam a nemüket nem merült fel egyikünknél sem. Most viszont a férjem első névötlete volt, amikor még nem is tudtuk a nemüket. Nekem is nagyon tetszett, úgyhogy nagyon hamar egyezségre jutottunk. Krisztián név még kérdéses, egyelőre befutó, bár nem százszázalékos. Nekem nagyon tetszik, férjemnek talán nem annyira.


2-es válaszoló

2016. márc. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!