Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos kisfiam nagyon...

7hónapos kisfiam nagyon megfázott. Az orra nagyon folyik.5 percenként szívnom kell. A doktornő irt fel gyogyszert meg adom neki a c vitamint. Mit tehetnék még érte?

Figyelt kérdés
Szegény aludni sem tud.Fehér a váladéka.Előre is köszönöm a segitséget.
2008. szept. 22. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
MI IS MOST EBBEN A CIPŐBEN JÁRUNK DE NÁLUNK SZERENCSÉRE RÁJÖTT ARRA A KISLÁNYOM,HOGY A SZÁJÁN IS TUD LEVEGŐT VENNI ÉS ÍGY TUD ALUDNI ÉJJEL.SZERINTEM NÁLATOK IS HA RÁJÖN AKKOR KICSIT TUD MAJD PIHENNI.AMÚGY ÉN MÉG EUKALIPTUSZOS-CITROMOS OLAJAT SZOKTAM PÁROLOGTATNI
2008. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a lányaimnak orrszívás után Nasivin orrcseppet adtam. A gyógyszertárban lehet kapni recept nélkül, Nasivin csecsemőknek 0-tól 1 éves korig, de csak 3x1 cseppet lehet adni.

De mindenképp kérdezd meg a gyerekorvosodat, hogy lehet-e adni neki, különös tekintettel arra, hogy gyógyszert is szed.

2008. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk most ért véget a megfázása. 8 hós a babum és ő is küszködött a takonnyal. Stérimárral fújtam neki, aztán kicsit vártunk, kiszívtuk, utána nasivin. Ez volt az esti szertartás. Ha még szörcsizett, újra nasivin és kiszívtam. Ez hatott. De csak este és reggel adtam neki az orrcseppet. Egyébként stérimarral fújtam, és forralt sós vízzel. Kamillát párologtatam az ágya mellett, egész nap mikor aludt és este cserélgettem, míg le nem feküdtem én is

A kamillás gőz is dugította kicsit, én sajnos nem kaptam eukalipuszos olajat. A környékünkön sehol sincs, pedig 3 városban is megnéztem.:(

2008. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg még ezt próbáljátok ki:

Eucasol

Neten is lehet rendelni, ez egy spray, és nagyon jó allergiára, megfázásra is.

2008. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!